Domov

Samsung na olympiádě ukazoval inovace

U příležitosti oslav své jedenácté účasti na olympijských hrách a na počest svého dvacetiletého zapojení do programu Olympijský partner (TOP) měla společnost Samsung Electronics tu výsadu, že coby celosvětový olympijský partner v kategorii bezdrátových komunikačních zařízení a počítačového vybavení zajišťovala na Zimních olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu prostřednictvím svých inovativních technologií jedinečné mobilní zážitky.

Kromě myšlenky olympijského hnutí se společnost Samsung zaměřila na šíření společných hodnot, mezi něž patří snaha dosahovat mimořádných výsledků a inspirovat ostatní, aby „dokázali nemožné“.

V nejrůznějších zónách s virtuální realitou vybavených telefony z limitované edice pro Olympijské hry 2018 v Pchjongčchangu bylo cítit nadšení ze zimních sportů včetně zimní jízdy, skeletonu a snowboardingu, které si v olympijských stáncích společnosti Samsung nemohl nechat ujít žádný z fanoušků olympijských her. Akce „VR Cesta do vesmíru: Měsíc na dosah pro každého“ umožnila návštěvníkům zažít poprvé přitažlivost Měsíce, a to prostřednictvím vesmírné mise simulované inovativní technologií 4D VR.

„Zimní olympijské hry 2018 v Pchjongčchangu dospěly ke svému konci a nás moc těší vědomí, že technologie společnosti Samsung přinesly olympijským sportovcům a fanouškům po celém světě trvalé vzpomínky,“ prohlásila marketingová ředitelka a výkonná viceprezidentka společnosti Samsung Electronics Younghee Lee. „Jsem nadšená z toho, že smysluplný technologický pokrok, kterého společnost Samsung dosáhla, poskytl všem zábavnější a zajímavější zážitky v propojeném světě.“

Nejpopulárnější

To Top