Mobil

Samsung má nové mobily Galaxy A6 and A6+

Společnost Samsung Electronics představuje chytré telefony Galaxy A6 a A6+ přinášející kombinaci každodenní praktičnosti a stylového designu ve spojení s pokročilým fotoaparátem, který uživatelům dává větší možnosti sebevyjádření. V České republice se začnou prodávat 18. května ve dvou variantách (Single SIM a Dual SIM) a třech elegantních barvách: fialové, zlaté a černé. Doporučená maloobchodní cena modelu Galaxy A6 je 7 999 Kč, u modelu A6+ pak 8 999 Kč.

 

Díky výkonnému přednímu a zadnímu fotoaparátu umožňují telefony Galaxy A6 a A6+ zachycovat překrásné snímky a selfíčka kdykoli, kdekoli a snadněji než dříve. Nastavitelný přední LED blesk umožňuje pořizovat stylová selfíčka ve dne i v noci. Zadní fotoaparát vybavený objektivem s vysokou světelností umožňuje pořizovat ostré, jasné fotografie i za nepříznivých světelných podmínek bez ohledu na denní dobu, aniž by přitom utrpěla kvalita obrazu.

Duální fotoaparát11[1] modelu Galaxy A6+ dokonce dokáže záběry a momenty, na kterých nám záleží, ještě vylepšit použitím režimu Live Focus, který uživateli umožňuje pozměnit hloubku ostrosti a upravit zaostření nejen před pořízením snímku, ale i po něm. Uživatelé mohou obohatit své snímky rozostřeným pozadím v řadě tvarů včetně srdce, hvězdy a dalších.

 

Uživatelé si mohou vychutnat bohatší prostorový zvuk reproduktorů podporujících optimalizovaný audio režim Dolby Atmos, což ocení při sledování filmů, přehrávání hudby i jiných příležitostech[2]. Telefony Galaxy A6 a A6+ nabízejí ještě podmanivější a realističtější poslechový zážitek, neboť dokážou v jedinečné zvukové čistotě a detailu podat celý tónový rozsah od výšek až po hluboké tóny. Uživatelé si mohou funkci Dolby Atmos zapnout, aby navodili úchvatný efekt zvuku proudícího kolem.

 

Telefony Galaxy A6 a A6+ vybavené jedinečným zcela bezrámečkovým Infinity displejem s impozantním poměrem stran 18,5:9 i nadále definují standard dokonalého, ničím nerušeného zážitku[3]. Jejich elegantní hladké křivky a kovový design byly navrženy se zřetelem k vyšší odolnosti, pohodlnému držení a maximální využitelnosti, aniž by tím utrpěl stylový vzhled.

 

Modelová řada byla navržena s ohledem na praktičnost a pohodlí při každodenním používání a integruje několik oblíbených funkcí vlajkových produktů společnosti Samsung včetně bezproblémového zabezpečení s funkcí rozpoznávání obličeje a otisků prstů pro rychlé a snadné odemknutí přístroje.

Díky funkci App Pair oba přístroje zrychlují a usnadňují multitasking, jelikož plně využívají velkou ergonomickou obrazovku a umožňují tak zobrazit současně dvě aplikace, na polovinu zkrátit čas potřebný k přístupu k nim a zdvojnásobit porci zábavy, kterou poskytují. Díky funkci Always on Display[4] získají uživatelé požadované informace jediným pohledem, aniž by museli telefon odemknout, čímž šetří svůj čas a prodlužují výdrž baterie.

 

Telefony Galaxy A6 a A6+ podporují rovněž funkce Bixby Vision, Home a Reminder. Hlasový asistent Bixby pomáhá uživatelům při plnění celé řady každodenních úkolů, díky čemuž jsou přístroje Galaxy A6 a A6+ ještě chytřejší a užitečnější. Telefony Galaxy A6 a A6+ podporují technologii Near Field Communication (NFC), takže je lze použít prakticky všude tam, kde se dá platit kreditními nebo debetními kartami.

 

Oba modely budou v prodeji od 18. května 2018 a zájemci budou mít na výběr celkem ze tří barev: klasické černé (Black), elegantní zlaté (Gold) a stylové fialové (Levander). V České republice budou v prodeji dvě varianty telefonu Galaxy A8. Varianta Single SIM bude dostupná u operátorů, varianta Dual SIM (tj. s možností použít dvě SIM karty zároveň s microSD kartou) pak u všech ostatních prodejců. Model A6 bude možné pořídit za doporučenou maloobchodní cenu 7 999 Kč a A6+ za 8 999 Kč.

[1] Tuto funkci podporuje pouze model Galaxy A6+.
[2] Zvuk v režimu Dolby Atmos je možno přenášet pouze do sluchátek.
[3] Rozměr obrazovky je stanoven na základě úhlopříčky ideálního obdélníku bez přihlédnutí k zaoblení rohů telefonu A6+.
[4] Funkce je k dispozici výhradně v telefonech Galaxy A6+.

Nejpopulárnější

To Top