Mobil

Samsung Galaxy Fold nyní v prodeji

Společnost Samsung Electronics dnes oznámila, že uvádí na trh zařízení Galaxy Fold, které je zástupcem zcela nové kategorie mobilních zařízení. Galaxy Fold bude nejdříve uveden do prodeje 6. září v Koreji a následovat budou vybrané země včetně Francie, Německa, Singapuru, Velké Británie, USA a dalších. Zařízení bude k dispozici v barevných odstínech Cosmos Black a Space Silver. Díky podpoře sítí 5G budou spotřebitelé ve vybraných zemích moci využít výhod budoucnosti již dnes a těšit se z nejrychlejších datových přenosů, jaké jsou v mobilních sítích dostupné.

 

Zařízení Galaxy Fold bylo navrženo s cílem inspirovat k novým způsobům použití: Pokud je přístroj zavřený, můžete pohodlně pomocí jedné ruky přistupovat k nejdůležitějším zprávám a informacím na vnějším displeji. Po rozevření můžete potom na 7,3palcovém displeji Infinity Flex, který vás doslova pohltí, prozkoumávat nové způsoby multitaskingu, sledovat videa, hrát hry a dělat mnoho dalších věcí.[1]

 

Společnost Samsung se několik posledních měsíců věnovala zdokonalování přístroje Galaxy Fold, aby se ujistila, že bude uživatelům schopen nabídnout nejlepší možný zážitek. Nejenže jsme vylepšili design a konstrukci přístroje, ale také jsme se zaměřili na důkladné přehodnocení celé spotřebitelské cesty.

 

„Galaxy Fold je zařízení, které definuje novou kategorii a které překonává omezení chytrých telefonů tradiční konstrukce. Jsme nadšeni, že nyní můžeme tuto průkopnickou mobilní technologii uvést na trh a dát zákazníkům příležitost, aby si ji sami vyzkoušeli,“ uvedl DJ Koh, prezident a generální ředitel divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. „Spotřebitelé reagovali pozitivně na revoluční rozměry zařízení Galaxy Fold, které nabízí větší displej, jenž dokáže uživatele pohltit, aniž by přitom bylo nutné přistupovat na kompromisy ohledně přenositelnosti. Tomu říkáme inovace nové mobilní zkušenosti v akci.“

 

Jedinečný uživatelský zážitek

Galaxy Fold v sobě spojuje oblíbené funkce chytrých telefonů a tabletů, a představuje tak nový druh mobilního zařízení, které dokáže nabídnout prvotřídní uživatelský zážitek – počínaje novým tvarem a použitými materiály až po jedinečné uživatelské rozhraní uzpůsobené skládací koncepci, univerzální fotoaparát a špičkový výkon. Samsung spolupracoval s dalšími partnery na vytvoření zcela nového modelu uživatelského rozhraní, které mění způsob, jakým mobilní zařízení používáme, a plně využívá výhod skládací konstrukce a kombinace displeje umístěného na vnějším krytu a hlavního rozkládacího displeje. Výsledkem je zařízení, které uživatelům otevírá nové možnosti.

 

Galaxy Fold mění způsob, jakým zaznamenáváte, sdílíte a upravujete mobilní obsah. Pokud je přístroj zavřený, můžete natočit rychle video a poté zařízení jednoduše otevřít a video si přehrát na velkém displeji – o hladký přechod ze zobrazení na vnějším displeji k zobrazení na hlavním displeji se postará funkce App Continuity pro kontinuitu aplikací.[2] V multiaktivním okně můžete mít v reálném čase spuštěno více aplikací současně a efektivně se věnovat multitaskingu: můžete současně upravovat videa, procházet galerii s fotografiemi a k tomu číst zprávy od přátel a kolegů.[3]

 

Uživatelé Galaxy Fold mohou plně využít nejvyšších rychlostí nabízených mobilním operátorem, protože jejich zařízení je připraveno pro sítě 5G. Galaxy Fold 5G plně využívá možností poskytovaných konektivitou nové generace a umožňuje bleskovou rychlostí streamovat a stahovat videa ve vysokém rozlišení nebo další obsah nebo hrát graficky náročné hry.[4] Galaxy Fold nám díky 7,3palcovému displeji Infinity Flex umožňuje dělat více, a mění tak způsob, jakým konzumujeme obsah nebo se věnujeme multitaskingu.[5]

 

Majitel každého zařízení Galaxy Fold získává exkluzivní přístup ke specializovaným službám péče o zákazníky včetně možnosti individuálních konzultací s odborníky společnosti Samsung a nepřetržitého online nebo telefonického přístupu do střediska podpory. Společnost Samsung vypracuje pro každý z trhů samostatný plán, který zajistí, že v případě Galaxy Fold bude každý aspekt uživatelské zkušenosti stejně tak výjimečný jako zařízení samo.

 

Od středy 18. září bude Galaxy Fold uveden do prodeje ve Francii, Německu a Velké Británii. K dispozici jsou varianty připravené pro sítě 5G v Německu a Velké Británii. V Evropě bude Galaxy Fold v prodeji za cenu od 2 000 euro a Galaxy Fold 5G za cenu od 2 100 euro.

[1] Rozměr displeje je stanoven na základě úhlopříčky ideálního obdélníku bez přihlédnutí k zaoblení rohů a k výřezu v horní části displeje. Skutečná obrazová plocha je vzhledem k zaobleným rohům a hornímu výřezu menší.

[2] Některé aplikace třetích stran nemusí kontinuitu aplikací podporovat.

[3] Některé aplikace třetích stran nemusí multiaktivní okno podporovat.

[4] Vyžaduje optimální připojení do sítě 5G. Skutečná rychlost se může lišit v závislosti na konkrétní zemi, operátorovi a uživatelském prostředí.

[5] Rozměr displeje je stanoven na základě úhlopříčky ideálního obdélníku bez přihlédnutí k zaoblení rohů a k výřezu v horní části displeje. Skutečná obrazová plocha je vzhledem k zaobleným rohům a hornímu výřezu menší.

Nejpopulárnější

To Top