Domov

S novým opakovačem Zyxel pokryjete hluchá místa

Společnost Zyxel Communications dnes na trh uvedla nový opakovač WRE6602, který představuje kompaktní řešení pro pokrytí hluchých míst v domácnosti bezdrátovým signálem. Jeho nastavení nemůže být jednodušší: po zapojení zařízení do zásuvky stačí postupovat dle pokynů v aplikaci Easy Link a během několika minut máte k dispozici lepší WiFi pokrytí.

Stačí pár klepnutí a aplikace Easy Link dvoupásmový opakovač AC1200 sama propojí se směrovačem nebo bezdrátovým bodem. Pro dosažení maximální rychlosti a pokrytí navíc aplikace uživateli ukáže nejvhodnější místo pro instalaci opakovače. Aplikace Easy Link funguje výhradně s opakovačem WRE6602 a je dostupná pro zařízení se systémy Android a iOS.

„Standardním způsobem připojení opakovačů je WPS, které lze nyní díky tlačítku pro chytré nastavení používat i na modelu WRE6602,” poznamenává Martin Bratičák, Head of Channel CEE Zyxel. „Nicméně naší snahou bylo nabídnout něco více, a to rychlé, snadno použitelné a zábavné řešení. Tím řešením je aplikace Easy Link. Model WRE6602 je více než jen typický dvoupásmový opakovač, který lze nastavit k vysílání signálu v pásmu 2,4 nebo 5 GHz. Pomocí aplikace Easy Link dokáže WRE6602 automaticky určit a využívat to pásmo, které zajistí nejlepší možný výkon každé jednotlivé sítě.“

Po připojení ke směrovači nebo přístupovému bodu opakovač automaticky volí kanál pro další přenos WiFi signálu do dříve nedostupných míst, a to rychlostí až 300 Mbps v případě 2,4 GHz sítě a 867 Mbps v případě 5 GHz sítě. Opakovač je kompatibilní se všemi WiFi standardy 802.11 a/b/g/n/ac stávajících směrovačů a přístupových bodů a pro ochranu před bezpečnostními hrozbami používá pokročilé šifrování (64/128bitové WEP a WPA-PSK/WPA2-PSK). Opakovač navíc umožňuje připojení ethernetového kabelu a použití jako přístupový bod.

Nejpopulárnější

To Top