Domov

Robotický vysavač Dirt Devil M611 Fusion

Robotický vysavač Dirt Devil M611 Fusion prý nabízí výborný poměr ceny a kvality, což je pro většinu tuzemských zákazníků klíčová vlastnost. Splňuje přitom všechny zásadní požadavky, které na robotický vysavač většina uživatelů má a přidává něco navíc. Jeho významným benefitem je jeho nízká výška, pouhých 55 mm. Díky tomu se dostane i do míst, která byste tradičními úklidovými metodami většinou vynechali, jako jsou prostory pod nábytkem, případně pod kuchyňskou linkou.

Je šetrný k citlivým dřevěným podlahám, a kromě dlažby či lina zvládne uklidit i nízké koberce. Nečistoty z nich pomáhají vyčesávat dva jemné, vyměnitelné kruhové kartáče. Díky nim je vhodný také pro domácnosti se zvířaty. Tři aktivní senzory vysavače s nastavitelnou citlivostí zajišťují prevenci před nárazy a pády, takže nenaráží do nábytku a nemusíte se bát ho použít například v mezonetových bytech nebo rodinných domcích se schodištěm.

Robotický vysavač Dirt Devil M611 Fusion nabízí na výběr 4 programy úklidu –  náhodný pohyb, obvodové uklízení, hadovitý a kruhový pohyb. Na základě zkušeností v konkrétním prostoru si uživatel zvolí ten program, který mu bude nejvíce vyhovovat. Vestavěná baterie umožňuje vysavači pracovat až 60 minut. Jakmile je baterie téměř vybitá, funkce GoHome zajistí, že si přístroj sám hledá dokovací stanici, která zajišťuje jeho opětovné nabití. Za 5 hodin je opět plně nabit a připraven na další práci, případně dokončení vysávání místnosti ve zvoleném režimu. Na nečistoty je vestavěna nádoba o objemu 0,24 l, kterou lze jednoduše vysypat. Na přístroji jsou světelné indikátory nabíjení, stavu baterie a naplněné nádoby na odpad.

Samotné plánování vysávání je možné ve třech režimech. První umožňuje okamžité spuštění práce například tehdy, když uživatel odchází z domova. Druhý režim spustí vysávání po plném dobití akumulátoru a třetí odloží start o 24 hodin.

Použití robotického vysavače je obecně nejvhodnější v moderních prostorách, které nejsou rozděleny prahy. Pak může tento pomocník vysávat pravidelně celý byt. Obecně lze říci, že nenahrazuje plnohodnotně vysavač jako takový, ale pomáhá udržovat domácnost trvale zametenou a prodlužuje intervaly mezi tradičním vysáváním. Pro maximální efektivitu je vhodné vysypávat nádobu na odpad po každém úklidu, tedy ideálně denně.

Vysavač Dirt Devil M611 Fusion má průměr 300 mm a váží 1,8 kg. Je vhodný na tvrdé podlahy, parkety, dlažbu, lino nebo nízké koberce a díky svému nízkému profilu 55 mm uklidí i pod nábytkem. V prodejní síti je k dostání za doporučenou koncovou cenu 6 490 Kč.

Nejpopulárnější

To Top