Audio

Reproduktory Wonderboom Freestyle Collection

Kolekce WONDERBOOM Freestyle Collection navazuje na stávající řadu Bluetooth reproduktorů WONDERBOOM, jež získaly mnohá ocenění a které se mohou pochlubit čistým a zřetelným zvukem v poli 360 stupňů s vyváženými basy.

Reproduktor WONDERBOOM je odolný proti vodě a nemusíte se o něj obávat, protože má třídu ochranného krytí IPX7 (takže vydrží v hloubce jednoho metru až 30 minut), je odolný proti pádům z výšky až metr a půl, umí plavat na hladině a v horní části má závěsné očko, takže jej snadno připnete na jakoukoli tašku nebo batoh. Díky výdrži baterií až 10 hodin a dosahu Bluetooth připojení 30 metrů je dokonalým společníkem do sprchy, na pláži, hudebním festivalu nebo party u bazénu. Speciální tlačítko Ultimate Ears v horní části reproduktoru, vám umožňuje přehrávat, pozastavit, přeskakovat skladby nebo zdvojit dva reproduktory WONDERBOOM, aby zábavy bylo dvakrát víc.

Specialitou této kolekce přenosných Bluetooth reproduktorů velikosti půllitrové sklenice s překvapivě mohutným zvukem je jejich estetické provedení v pěti podobách navržených pro celou škálu stylů, které mají zdůraznit: Concrete (beton), Avocado (avokádo), Patches (vyšívané vzory), Raspberry (malina) a Unicorn (jednorožec). Na trh vstupují právě dnes.

Nejpopulárnější

To Top