Hry

Prověřený zdroj s příznivým poměrem cena výkon slaví čtyři roky

Na tři desítky modelů různých výkonů. Tak široká je nabídka zdrojů pro PC se značkou Zalman. Mezi těmito zdroji si již čtyři roky drží pevnou pozici ZM600-GSII. Když byl přesně před čtyřmi roky tento zdroj uveden na český a slovenský trh málokdo očekával, že se bude tak dlouho prodávat a že bude patřit mezi nejoblíbenější zdroje se značkou Zalman.

Od jeho uvedení bylo na českém a slovenském trhu prodáno odhadem více než 10 000 kusů. Za obchodním úspěchem stojí především příznivý poměr cena výkon. Aktuálně se tento zdroj s výkonem 600 W prodává již od 1 149Kč včetně DPH.

Zdroj ZM600-GSII najde uplatnění především v herních sestavách a pracovních stanicích. Zdroj je dostatečně vybaven a splňuje i dnešní nároky výpočetní techniky. Chlazení je zajištěno 120mm ventilátorem, k dispozici je šest napájecích konektorů SATA a pět konektorů molex. Hlavní napájecí konektor je 24pinový. Zdroj má dále přídavný napájecí konektor EPS/ATX 4 a dva konektory PCI Express pro grafické karty. Účinnost zdroje je 84 %.  Tento zdroj je vybaven funkcí aktivního PFC (Power Factor Correction), která zvyšuje účinek zdroje a eliminuje zbytečné ztráty. Má ochranné obvody mimo jiné proti přepětí, přetížení či zkratu. Rozměry zdroje jsou 140 × 150 × 86 mm a jeho hmotnost je 1,95 kg.

 

Cena a dostupnost:

Zdroj  ZM600-GSII je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen.  Doporučená koncová cena je 1 299 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top