Video

Projektor řady PT-RQ25K 4K je o 40 % menší a o 35 % lehčí než jeho předchůdce

Společnost Panasonic, která je lídrem v oboru kompaktních projektorů se snadnou integrací do statických instalací a jednoduchou konfigurací a manipulaci u pronájmů a předváděcích provozů, dnes představila novou řadu projektorů PT-RQ25K.

Řada PT-RQ25K s prvotřídní kvalitou obrazu dosahuje jasu až 20 000 lm při rozlišení 4K (3840 x 2400), a to ve snadno instalovatelném těle o hmotnosti 35 kg. Nechybí vysoká funkční vybavenost, která zjednodušuje vše od přepravy a skladování až po instalaci a spuštění.

Řada PT-RQ25K je o 40 % menší a o 35 % lehčí než její předchůdce. Její snadno ovladatelná konstrukce zjednodušuje instalaci a maximalizuje využití prostoru v tematických a zábavních atrakcích i parcích a zároveň poskytuje projekčním designérům prostor pro inovace. Jedná se o první projektor Panasonic, který je kompatibilní s funkcí Intel® Smart Display Module (Intel® SDM) integrující zákazníky preferovaná rozhraní prostřednictvím kompatibilních modulů třetích stran a volitelných proprietárních terminálů, jako je 12G-SDI.

Mezi další funkce šetřící čas při instalaci patří NFC, která umožňuje nastavení IP bez připojení k napájení. Dále funkce Remote Preview Lite pro kontrolu vstupních signálů na vzdáleném počítači, předem aktivované sady pro aktualizaci Geometry Manager Pro pro automatizaci edge-blending prostřednictvím kamery a sofistikované maskovací funkce a funkce Information Monitor pro zobrazení stavu v pohotovostním režimu.

Quad Pixel Drive, originální technologie společnosti Panasonic pro čtyřnásobné zvětšování pixelů ve dvou osách, vytváří plynulý a dokonale detailní obraz v rozlišení 4K. Nová technologie Additional Dynamic Contrast přináší vyšší jas bílé a hlubokou černou během vysoce kontrastních scén a funkce Gradation Smoother redukuje barevné pruhy. Funkce Failover Circuitry zaručuje spolehlivý bezúdržbový provoz po dobu 20 000 hodin a zároveň zabraňuje poklesu jasu v důsledku selhání diody. Funkce Backup Input zabraňuje výpadkům obrazovky, což dodává na klidu v kriticky důležitých situacích.

Nejpopulárnější

To Top