IT

Programovatelná klávesnice se šestizónovým RGB podsvícením

Rhod 600 je důkazem toho, že i membránová klávesnice může být skvělou volbou pro ambiciózní hráče. Tato klávesnice je vybavena tichými membránovými spínači a programovatelnými klávesami, které lze jednoduše naprogramovat pomocí softwaru nebo klávesových zkratek. Většina uživatelů určitě ocení použití podpěrky zápěstí, která zvyšuje pohodlí, a také například šestizónové RGB podsvícení, které zvýrazňuje atraktivní vzhled této klávesnice.

Programovatelné klávesy
Každý hráč upřednostňuje individuální nastavení, a proto Genesis Rhod 600 nabízí šest makro kláves a tři profily, ke kterým lze pomocí hardwarových zkratek připsat libovolnou kombinaci kláves a spustit tím například vražednou palbu v počítačové hře jediným zmáčknutím tlačítka.  Software dále umožňuje naprogramovat oblíbenou multimediální funkci pro každou ze 104 kláves.

Šestizónové RGB podsvícení reaguje na okolní zvuky
Rhod 600 nabízí šestizónové RGB podsvícení kláves, které umožňuje nastavení oblíbené barvy podsvícení pro každou z šesti zón. Výběr barev je omezen na sedm barevných kombinací (červená, zelená, modrá, žlutá, bledě modrá, fialová, bílá) s možností nastavení devíti světelných režimů. Mezi nejzajímavější patří režim s efektem „Prismo“ (efekt pohybující se duhy).  Za zmínku také stojí režim „Ekvalizér“, který reaguje na zvuky z okolí, tento režim spustíte kombinaci tlačítek FN+9. V každém režimu si můžete nastavit jas podsvícení podle individuální potřeby, aby vás světlo neoslepovalo během nočních bitev a současně našli tu správnou klávesu.

 

Anti-Ghosting až pro devatenáct kláves

Klávesnice Rhod 600 RGB umožňuje využít funkci anti-ghosting až pro devatenáct kláves. To znamená, že můžete zmáčknout až devatenáct kláves najednou bez obav, že některá z nich nebude zaregistrována. Díky této funkci můžete provádět i ty nejsložitější bitevní manévry a kombinace.

 

Záměna šipek a kláves WASD
Někteří hráči preferují nastavení klávesnice, kde klávesy WASD fungují jako šipky.  Díky klávesové zkratce FN + W můžete snadno a rychle zaměnit klávesy WASD na klávesy s funkcí šipek, bez toho aniž byste museli provést časově náročné změny v softwaru, nebo v nastavení hry.

 

Odolnost a pohodlí
Dobrá herní klávesnice musí v první řadě poskytnout vysokou odolnost a pohodlí během náročného používání. Jednou z nejlepších vlastností klávesnice Rhod 600 RGB je její robustní pouzdro, středně vysoký zdvih kláves a tichý chod, a proto je tato klávesnice vhodná i pro každodenní použití. Vedle toho výklopní zadní nožky umožňují nastavit naklopení klávesnice a učinit její používání ještě pohodlnější.

 

Snadné ovládání multimédií
Klávesnice Genesis Rhod 600 RGB poskytuje intuitivní a snadný přístup k ovládání multimédií, což ocení každý náročný uživatel. Ovládat multimédia lze snadno pomocí kombinaci kláves FN + F1 – F12.

Voděodolná konstrukce
Mechanizmus kláves, který je srdcem každé klávesnice, je navržen tak, aby se v případě polití dovnitř nedostala žádná kapalina. Vedle toho speciální odvodňovací otvory pomáhají rychle osušit zařízení a zabránit případnému poškození.

 

Dostupnost a cena
Klávesnice Genesis Rhod 600 RGB je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 849 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top