Audio

Přenosný Bluetooth reproduktor uGo Bazooka UBS 1174

Bezdrátový přenosný reproduktor uGo Bazooka se snadno ovládá a díky své mobilitě umožňuje mnoho hudební zábavy doslova kdekoli. O zvuk se starají dva 2,5″ měniče na čelní straně a jeden boční měnič o velikosti 5,5″. Celkový výkon reproduktoru dosahuje 16 W.

Atraktivní design kompletně v černé barvě je doplněn LCD displejem s informacemi výhradně v červené barvě, boky reproduktoru pak mají proměnlivé barevné LED podsvícení. Na čelní straně je umístěno i ovládání hlasitosti a intenzity basů. Jediným tlačítkem lze volit mezi připojením Bluetooth nebo FM rádiem, případně vybrat zdroj hudebních souborů z microSD karty nebo USB disku. Volba zdroje hudebních souborů je doprovázena hlasovým průvodcem. Na předním panelu je i vstup pro mikrofon, který je součástí balení, a lze jej využít například pro Karaoke večírek. Reproduktor se snadno a rychle spáruje se zařízením s Bluetooth připojením a hudební knihovnou například v mobilním telefonu. Proces připojení je opět doprovázen hlasovým průvodcem. Dosah Bluetooth připojení je 10 metrů. Baterie o kapacitě 2 000 mAh se nabíjí přes USB rozhraní a zajistí až tříhodinový provoz reproduktoru.

 

Dostupnost a cena
Bezdrátový reproduktor uGo Bazooka UBS-1174  je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 790 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top