Domov

Přenosné projektory Panasonic usnadňují nastavení

Společnost Panasonic představila nové řady lehkých přenosných projektorů s vysokým jasem, které jsou navržené pro použití v kancelářích a učebnách. Projektor PT-VW360 s technologií 3LCD může nabídnout jas až 4 000 lumenů s rozlišením WXGA a výjimečnou kombinaci kvality obrazu, praktických funkcí, tichého provozu (28 dB) a dlouhodobé spolehlivosti.

Řada PT-VW360 je řadou nejlehčích projektorů s nejvyšším jasem ve své třídě, nabízí vysoký kontrast obrazu na obrazovkách až do 300 palců a díky mechanismu clony zvyšuje kontrast až na 20 000:1, což umožňuje věrnou reprodukci textu i grafiky.

Model PT-VW360 výrazně pomůže se zaostřováním, ustavováním obrazovky a kompenzací barvy stěny, takže instalace projektoru a jeho seřizování už pro uživatele ani nemůže být jednodušší. Flexibilní objektiv se zvětšením 1,6x, zakřivená obrazovka a korekce lichoběžníkového zkreslení jsou jenom některé z funkcí, které zjednoduší nevystředěnou projekci i při velkém rozsahu projekčních vzdáleností.

„Funkce sledování za denního světla snímá úroveň okolního osvětlení a optimalizuje jas výstupu, aby byla zajištěna vysoká kvalita obrazu,“ vysvětluje Hartmut Kulessa, evropský marketingový manažer společnosti Panasonic. „Nicméně je to právě jeho hmotnost 3,3 kg, která se zalíbí vyučujícím a pracovníkům v kancelářích, kteří musí projektory přenášet z místnosti do místnosti.“

Plug-and-play konektivita umožňuje přístup ke dvěma vstupům HDMI®, vstupu USB z počítače a funkci prohlížeče paměti, díky které je možné promítat obsah z paměťové jednotky USB. Přidání volitelného bezdrátového modulu ET-WML100 pak umožňuje i promítání přes síť Wi-Fi.

„Robustní konstrukce, nízká údržba a vysoký jas – to všechno jsou parametry, jimiž řada PT-VW360 vyniká jak v oblasti nákladů, tak výkonu, a zároveň nabízí svým uživatelům flexibilitu promítat kdekoli,“ poznamenává Hartmut Kulessa.

Nejpopulárnější

To Top