Audio

Powerbanka Esonic MQ-L500 s nahrávacím zařízením

Dvě zařízení v jednom. Tak by se daly stručně shrnout hlavní benefity powerbanky Esonic MQ-L500. Zatímco první funkce produktu – zajistit dodatečný zdroj energie pro nabití mobilního zařízení – je zřejmá na první pohled, druhá funkce je důmyslně ukryta tak, aby nevzbudila žádné podezření.

Powerbanka Esonic MQ-L500 v atraktivním moderním designu poskytuje dobíjecí kapacitu 3 000 mAh. Navíc obsahuje kamuflovaný mikrofon, který umožňuje skrytě pořizovat zvukové záznamy. Vestavěná paměť má kapacitu 16 GB a uchová až 570 hodin nahrávek.  Soubory jsou přímo ukládány ve formátu MP3 a mohou být tedy přehrávány ihned, bez nutnosti další úpravy. Pro nahrávání je možné zvolit dva režimy, jeden je nepřetržitý, při druhém režimu se automaticky spouští nahrávání při detekci zvuku v okolí. Kapacita baterie spolehlivě zajistí nepřetržité nahrávání po dobu až čtrnácti dní a až sto padesát dní v režimu spouštění při detekci zvuku. Pořízený zvukový záznam je označen přesným datem a hodinou, což umožňuje chronologické utřídění velkého množství získaného materiálu a navíc zvyšuje věrohodnost důkazu. Rekordér zvuku disponuje citlivým mikrofonem, který zajistí velmi dobrou kvalitu nahrávek. Zvuk je kódovaný ve standardu 64 Kbps.

„Powerbanka Esonic MQ-L500 je zařízení typu 2v1. Vedle běžné funkce dobíjení mobilních telefonů a dalších zařízení všude tam, kde není k dispozici elektrický proud, nabízí i funkci diktafonu,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Mikrofon a celé nahrávací zařízení je však důmyslně skryto v powerbance tak, aby bylo možno pořizovat zvukové záznamy utajeně, aniž by to vzbudilo pozornost.“

Diktafon s powerbankou se snadno ovládá a nastavuje. LED diody informují uživatele o stavu baterie, ale během skrytého nahrávaní nejsou aktivní. Další předností tohoto chytrého zařízení jsou kompaktní rozměry (93 × 27 × 23 mm), nízká hmotnost (75 g) a moderní design.

Nejpopulárnější

To Top