Mobil

PocketBook Verse Pro: nejnovější technologie pro čtení elektronických knih v kompaktním těle

Výrobce elektronických čteček PocketBook přichází na český trh s mimořádně kompaktním 6palcovým zařízením Verse Pro. Čtečka se může pochlubit pokročilými funkcemi, jako je podpora audioknih a převod textu na řeč s rozhraním Bluetooth, nastavitelné podsvícení SMARTlight a vodotěsnost třídy IPX8.

Požitek jako s papírovou knihou

PocketBook Verse Pro se vyznačuje 6palcovým displejem E Ink Carta™ s HD rozlišením 1 072 × 1 448 a 300 PPI. Uživatel se může ponořit do čtení bez strachu z unavených očí: zařízení má optické vlastnosti co nejpodobnější tištěnému textu. Stránky jsou jasné a text dokonale ostrý. Displej E Ink nevrhá na slunci odlesky, takže je ideální pro čtení venku. Energeticky úsporná technologie E Ink je zárukou až jednoho měsíce čtení na jedno nabití baterie.

Technologie SMARTlight a dark-mode

Další dvě funkce, které výrazně přispívají k pohodlí při čtení, jsou SMARTlight a Dark Mode. V manuálním režimu funkce SMARTlight umožňuje nastavit jas, vybrat si teplý nebo studený tón obrazovky a uložit si nastavení pro snadné přepínání v budoucnosti. V automatickém režimu funkce SMARTlight upravuje jas a barevnou teplotu podle denní doby. Dark Mode zlepšuje požitek ze čtení za nízkého osvětlení, bílý text na tmavém pozadí zmírňuje únavu očí.

Text-to-Speech a audioknihy

PocketBook Verse Pro podporuje funkci text-to-speech, která dokáže proměnit jakýkoli textový soubor na audio stopu a přečíst ji nahlas v jednom z 26 dostupných jazyků. Kdykoli je možné přepnout ze čtení knihy na poslech: stačí dvě kliknutí a čtečka e-knih začne číst nahlas. Přirozeně znějící hlasy jsou zárukou, že kniha nepřijde o žádné detaily ani důraz. Zařízení podporuje 6 zvukových formátů, takže je skvělou volbou pro poslech audioknih. Díky technologii Bluetooth lze čtečku jednoduše propojit s bezdrátovými sluchátky nebo audiosystémem v autě.

Vodotěsnost třídy IPX8 pro čtení bez limitů

Čtečka PocketBook Verse Pro byla navržena tak, aby odolala poškození vodou. Čtení ve vaně nebo u bazénu není pro toto zařízení žádný problém. Splňuje normu IPX8, takže čtečku lze ponořit až do 2 m pitné vody na 60 minut, aniž by došlo k jakémukoli poškození.

Atraktivní design a kompaktnost

PocketBook Verse Pro je dokonale kompaktní, má stylový vzhled a promyšlenou ergonomii. Bude se prodávat v atraktivních barvách Azure nebo Passion Red. Procházení stránek je hračka – pomocí dotykové obrazovky nebo praktických mechanických tlačítek na spodní straně. Díky kompaktním rozměrům pouhých 108 × 156 × 7,6 mm a ergonomickému designu lze toto zařízení pohodlně udržet v jedné ruce. Doporučená prodejní cena modelu Verse Pro je 4099 Kč.

25 formátů, měsíc čtení bez dobíjení a další funkce Verse Pro

  • Všechny oblíbené formáty bez nutnosti převodu, čtečka elektronických knih podporuje 25 formátů: ACSM, AZW, AZW3, CBR, DJVU, DOC, EPUB, FB2, MOBI, PDF, TXT, JPEG, PNG, TIFF
  • Půjčování knih v online knihovnách díky technologii Adobe DRM
  • Podpora 6 formátů zvuku: MP3, MP3.zip, OGG, OGG.zip, M4A, M4B
  • Až měsíc fungování na jedno nabití: vysoká energetická účinnost dělá ze čtečky Verse Pro ideální nástroj pro každodenní čtení i cestování.
  • Služba PocketBook Cloud a Wi-Fi: praktické nakupování, synchronizace a správa knihovny
  • Vnitřní úložiště s kapacitou 16 GB: dost místa na shromáždění obrovské knihovny
  • Automatické otáčení obrazovky: změna orientace obrazovky pro ještě větší pohodlí při čtení
  • Předinstalované slovníky: 11 jazykových kombinací a dalších 42 kombinací ke stažení zdarma
  • Nízká hmotnost a kompaktnost: zařízení váží jen 186 g.

Nejpopulárnější

To Top