Mobil

PocketBook Verse Pro Color: kompaktní čtečka e-knih s barevným displejem E Ink Kaleido 3

Společnost PocketBook uvádí na trh čtečku e-knih PocketBook Verse Pro Color, 6palcový model s barevným displejem E Ink Kaleido 3. Kompaktní a zároveň výkonný model zaujme souborem pokročilých funkcí a vlastností, například vodotěsností třídy IPX8, podporou audioknih s funkcí Bluetooth, funkcí převodu textu na řeč, adaptivním osvětlením SMARTlight a čtyřjádrovým procesorem.

Čtení v barevném provedení s nejnovějším displejem E Ink Kaleido 3

PocketBook Verse Pro Color je 6palcová čtečka e-knih s nejmodernějším barevným displejem E Ink Kaleido 3, který nabízí o 50 % lepší rozlišení a PPI pro dokonalé čtení barevných knih. Nabízí rozlišení černobílého obrazu 1072 x 1448 a rozlišení barevného obrazu 536 × 724, které přinášejí lepší jasnost a detail. PocketBook Verse Pro Color, který reprodukuje 4096 barev a odstínů, umožňuje komfortní a bezpečné čtení e-knih bez odlesků: jeho optické vlastnosti jsou maximálně blízké běžným tištěným stránkám.

Chytré osvětlení SMARTlight pro komfortní čtení za jakéhokoli světla

SMARTlight přináší kvalitnější zážitek díky nastavitelnému nasvícení. Uživatelé si mohou nastavit vlastnosti osvětlení, od studeného modrého odstínu pro čtení za denního světla až po teplý a uklidňující žlutý odstín pro čtení v noci. V manuálním režimu lze provádět nastavení jasu a výběr z teplých a studených odstínů nebo si uložit osobní nastavení pro snadné přepínání. V automatickém režimu se SMARTlight inteligentně přizpůsobuje jasu a teplotě barvy na základě denní doby, vždy tak zajistí optimální podmínky pro čtení.

Velký výběr možností pro obdivovatele audioknih

PocketBook Verse Pro Color představuje ideální příruční zařízení nejen na čtení, ale také k poslechu audioknih. Čtečka podporuje 6 formátů zvuku a má rozhraní Bluetooth 5.4 pro pohodlné připojení ke sluchátkům a dalším zařízením. Oblíbená funkce převodu textu na řeč promění jakýkoli textový soubor na audioknihu – na výběr jsou přirozené mužské a ženské hlasy, které předčítají textové soubory ve 26 dostupných jazycích. Uživatelé si již nebudou muset odepírat knižní dobrodružství ani při jízdě autem či vaření: stačí dvě kliknutí a Verse Pro Color začne číst knihu nahlas.

Bezstarostné čtení s vodotěsností IPX8

PocketBook Verse Pro Color má osvědčení, které potvrzuje schopnost odolat ponoření do sladké vody až do hloubky 2 metrů po dobu 60 minut, a umožňuje čtenářům zabrat se do čtení při koupeli nebo pobytu u bazénu. Verse Pro Color je navržen pro aktivní životní styl a kombinuje v sobě kompaktnost s funkčností a robustní vodotěsností. Díky třídě vodotěsnosti IPX8 budou mít uživatelé jistotu při čtení v jakémkoli prostředí, ať již za deště nebo při relaxační lázni s oblíbenou knihou v ruce.

Kompaktnost, ergonomičnost, dlouhá výdrž baterie

Kompaktní a lehký 6palcový model PocketBook Verse Pro Color nabízí komfortní čtení doma i na cestách. Rozměry a lehká konstrukce čtečky připomínají malé papírové poznámkové bloky, tento blok však dokáže pojmout tisíce knih. Navigace ve Verse Pro Color je jednoduchá díky dotykovému displeji či mechanickým tlačítkům. Zařízení padne dokonale do ruky a vyniká stylovým designem. Navíc díky energeticky účinnému displeji E Ink vydrží čtečka až 1 měsíc bez nabití.

Nejpopulárnější

To Top