Mobil

PocketBook uvádí desetipalcový InkPad X Pro

Společnost PocketBook přichází na trh se zařízením pro elektronické zapisování poznámek a čtení, modelem PocketBook InkPad X Pro. Nejnovější elektronický zápisník se systémem Android se může pochlubit 10,3palcovým displejem E Ink Mobius, podporuje psaní rukou a součástí sady je nejen stylus Wacom, ale také ochranný kryt. Zařízení podporuje i zvukové formáty, má Bluetooth připojení a nastavitelnou funkci SMARTlight.

Efektivnější čtení, studium a práce díky funkci psaní rukou

PocketBook InkPad X Pro posouvá interakci s digitálním obsahem na další úroveň. Pomocí dotykového pera Wacom si uživatelé mohou při čtení zapisovat rukou poznámky na okraj nebo psát v samostatné aplikaci. Všechny poznámky se ukládají ve formátu PDF nebo PNG, dají se nahrát do cloudu a přenést do jiného zařízení. Funkce psaní rukou je prvotřídní novinkou pro vášnivé čtenáře, studenty a každého, kdo pracuje s texty. Se zařízením InkPad X Pro se výrazně zvýší produktivita – poznámky lze zapisovat rychleji a efektivněji než psaním na klávesnici nebo do papírového bloku.

Velký a k očím šetrný displej pro dokonalé čtení

PocketBook InkPad X Pro je vybaven 10,3palcovým displejem E Ink Mobius s rozlišením 1 404 × 1 872 bodů a 227 PPI. Takto velký displej zajišťuje nebývalý komfort při čtení jakéhokoli obsahu: běžné beletrie i literatury faktu, odborné a obchodní literatury, učebnic, novin i časopisů. Uživatelé mohou snadno přizpůsobit velikost textu svým potřebám: 10,3palcový displej dokáže zobrazit značné množství textu, a to i při větší velikosti písma. Díky technologii E Ink displej tohoto elektronického zápisníku neoslňuje, čtení kdykoli a kdekoli je zcela bezpečné a šetrné k očím.

Elektronický zápisník se systémem Android

PocketBook InkPad X Pro využívá platformu Android, která uživatelům poskytuje větší svobodu při používání aplikací třetích stran. Nyní je možné instalovat do zařízení různé mobilní aplikace pro čtení nebo psaní rukou a přizpůsobit uživatelský zážitek podle vlastních potřeb. Doporučená prodejní cena je 10 099 CZK.

Poslech audioknih a hudby

Zařízení lze využívat nejen k zapisování nebo čtení, ale také k poslechu audioknih. K elektronickému zápisníku stačí přes rozhraní Bluetooth připojit bezdrátová sluchátka nebo reproduktory a přehrávat libovolné zvukové soubory ve formátech MP3 a WAV.

Maximální komfort při čtení díky funkci SMARTlight

Funkce SMARTlight zajišťuje bezpečné čtení za jakýchkoli světelných podmínek. Adaptivní přední nasvícení umožňuje nastavit jas i teplotu barev obrazovky a vybrat si mezi teplými a studenými tóny.

Typ displeje E Ink Mobius™
Rozlišení displeje 1404 × 1872
Velikost displeje 10,3″ (26,12 cm)
DPI 227
Barevná hloubka 16 úrovní stupnice šedé
Dotyková obrazovka Kapacitní (vícesenzorová)
Digitalizátor Ano (Wacom)
Nasvícení Ano (SMARTlight)
Procesor Čtyřjádrový (4×1,8 GHz)
RAM 2 GB
Vnitřní úložiště* 32 GB
Baterie 3200 mAh (lithium-iontová polymerová)
G-senzor Ano
Senzor zakrytí Ano
Wi-Fi Ano (2,4 GHz)
Bluetooth Ano (4.2)
USB port Rozhraní USB typu C
Podpora OTG Ano (pouze externí paměť)
Zvuk přes USB Ano (přes 3,5mm adaptér)
Platforma (operační systém) Android 8.1
Formáty elektronických knih (bez převodu) AZW, AZW3, DOC, DOCX, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT
Formáty obrázků PNG, BMP, JPG, JPEG
Zvukové formáty MP3, WAV (přes adaptér USB typu C a Bluetooth)
Formáty audioknih MP3, WAV (přes adaptér USB typu C a Bluetooth)
Online služby PocketBook Cloud (via PocketBook Reader application)
Aplikace Browser, Google Service support, PocketBook Reader, Music, Gallery
Rozměry 249 × 173,4 × 7,7 mm
Hmotnost 350 g
Dostupné barvy Světle šedá
Prodejní sada Čtečka elektronických knih, kabel USB typu C, stylus, ochranný kryt, úvodní příručka, záruční list

 

Nejpopulárnější

To Top