IT

PocketBook InkPad X: 10palcová čtečka

PocketBook uvádí na trh dlouho očekávanou čtečku e-knih s 10,3palcovou obrazovkou – PocketBook InkPad X. Velká obrazovka přináší skvělý zážitek ze čtení knih, novin, časopisů, komiksů nebo odborné literatury. Tato nová čtečka e-knih váží pouhých 300 g a nabízí funkci SMARTlight a zvukový výstup.

 

Rozšiřuje možnosti čtení

Čtečka PocketBook InkPad X je vybavena 10,3palcovou HD obrazovkou s rozlišením 1404 × 1872, takže se skvěle hodí pro čtení jakéhokoliv obsahu: knih, digitální verze novin a časopisů, komiksů, vědeckých publikací, a dokonce i hudebních partitur. Se čtečkou InkPad X mohou uživatelé na jediné stránce přečíst ještě více textu, aniž by museli zmenšovat velikost písma. Navíc jsou optické vlastnosti obrazovky téměř totožné se stránkou obyčejného papíru, a to díky technologii E Ink Carta™.

 

Funkce SMARTlight umožňuje čtení kdykoliv

Čtečka PocketBook InkPad X je navržena pro aktivní používání v jakoukoliv denní či noční dobu. Technologie SMARTlight automaticky upravuje jas a teplotu barev obrazovky a zajišťuje tak maximální pohodlí při čtení za všech světelných podmínek. Jas a teplotu barev můžete dokonce upravit, aniž byste museli opustit stránku s obsahem. Stačí jen přejet prstem podél okraje obrazovky. Uživatelé si také mohou uložit šablony nastavení obrazovky a později si je aktivovat.

 

Obří knihovna v 32GB paměti

Čtečka PocketBook InkPad X má obří vnitřní paměť 32 GB. Představte si, kolik textových souborů a obrázků se do vaší elektronické knihovny vejde. PocketBook InkPad X může například uložit 15 000 knih bez ilustrací ve formátu EPUB. I při stahování časopisů a novin ve formátu PDF a komiksů ve formátech CBR a CBZ má čtečka úložnou kapacitu pro zhruba 10 000 souborů (skutečné množství obsahu závisí na velikosti a kvalitě nahraných souborů). S touto čtečkou rozhodně budete mít dost místa na uložení své oblíbené sbírky audioknih.

 

Audioknihy a hudba ve vaší čtečce PocketBook

Poslouchání audioknih má proti klasickému čtení několik nepopiratelných výhod. Mimo jiné je to i možnost vykonávat při poslouchání knihy další činnosti (například řídit auto). Čtečka PocketBook InkPad X disponuje technologií Bluetooth a přehrává audioknihy a další zvukové soubory ve formátech MP3, M4B a OGG. To znamená, že můžete poslouchat hudbu, aniž byste museli odložit svůj oblíbený román. Převod textu na řeč (Text-to-speech) je další užitečná funkce, kterou ocení milovníci knih. Pokud ke čtečce připojíte sluchátka, můžete si poslechnout jakýkoliv textový dokument až v 16 jazycích.

 

Výkon a výdrž

Díky modernímu dvoujádrovému procesoru si čtečka PocketBook InkPad X snadno a rychle poradí s jakýmkoliv úkolem. Zařízení je vybaveno baterií s kapacitou 2 000 mAh, což zajistí až jeden měsíc nepřetržitého provozu bez nabíjení. PocketBook InkPad X je také vybaven senzorem zakrytí; čtečka se po zavření ochranného krytu automaticky přepne do režimu spánku.

Zařízení využívá port USB typu C (standardní USB 2.0) jak pro nabíjení, tak pro připojení sluchátek pomocí přiloženého 3,5mm audio adaptéru.

 

Jakýkoliv formát, jakýkoliv jazyk, kdekoliv

Společnost PocketBook i nadále podporuje filozofii naprosté svobody, která se odráží v každém detailu čtečky PocketBook InkPad X. Čtečka podporuje 19 knižních, 4 grafické (JPEG, BMP, PNG a TIFF) a 3 zvukové formáty (MP3, M4B a OGG). Čím více formátů, tím více svobody pro čtenáře.

Nový model je skvělým pomocníkem pro lidi, kteří se učí nové jazyky, a také pro ty, kteří hodně cestují. Předinstalované slovníky Abbyy Lingvo® přeloží neznámá slovíčka a pomohou tak při čtení zahraniční literatury.

 

Čtečka PocketBook InkPad X je součástí globálního ekosystému společnosti PocketBook. Pomocí služby PocketBook Cloud můžete do své čtečky nahrávat knihy, přesouvat jednotlivé soubory nebo celou knihovnu do svého chytrého telefonu a dalších zařízení, synchronizovat pozici při čtení, záložky a poznámky.

Nejpopulárnější

To Top