Video

Pinnacle Studio 22 Ultimate vylepšuje střih videa

Corel představil , vlajkový software pro střih videa společnosti Pinnacle, který nabízí výkonné funkce, přesné ovládací prvky a špičkové efekty pro tvorbu poutavých video projektů s profesionálním vzhledem. S novinkami, jako jsou úpravy pomocí tří a čtyř bodů, Color Grading, dynamická videa na rozdělené obrazovce, MultiCam Capture Lite a mnoho dalších, nabízí Pinnacle Studio 22 Ultimate uživatelům komplexní kolekci funkcí inspirovaných profesionály, které uživatelům pomohou vyjádřit jedinečné vize a dosáhnout ohromujících výsledků.

Pinnacle Studio Ultimate 22 posouvá hranice možností spotřebitelských editorů videa s novými funkcemi, mezi které patří:

●       Novinka: Color Grading: Navoďte tu správnou atmosféru videa s novými výkonnými ovládacími prvky filtrů Color Grading, včetně korekce barev, barevných kruhů, LUT (Look-Up Tables, nástroj na úpravu barevnosti videa), škály vln a dalšího. Použijte filtr Color Grading k vyrovnání barev dvou klipů zachycených za jiných světelných podmínek nebo se nechte inspirovat a vytvořte sluncem zalité prostředí nebo ledově modrou krajinu.

●       Novinka: Úpravy pomocí tří a čtyř bodů: Užijte si nejvyšší úroveň flexibility a přesnosti. Označte počáteční a koncové body klipu na časové ose a vkládejte klipy s naprostou přesností.

●       Novinka: MultiCam Capture™ Lite: Vytvářejte poutavá videa současným nahráváním záznamu obrazovky a webové kamery. Nahrávejte a kombinujte dva toky videa, včetně plynulé synchronizace zachyceného videa, systémového zvuku a zvuku mikrofonu. MultiCam Capture Lite, který je nyní součástí produktu Pinnacle Studio 22, se skvěle doplňuje s úpravou záznamů z více kamer a bude velkým přínosem pro vaši tvorbu.

●       Novinka: Video na rozdělené obrazovce s klíčovými snímky: Dodejte snímkům videa na rozdělené obrazovce pohyb s novými ovládacími prvky na základě klíčových snímků. Ukazujte více toků najednou, vytvářejte jedinečné přechody a efekty a mnoho dalšího.

●       Novinka: Vytváření efektů Tiny planet: Stačí importovat záznam 360° videa a můžete začít se střihem. Nyní můžete obecenstvu nabídnout jedinečnou perspektivu převedením záznamu na sférická panoramata a vytvořit efekty jako „Tiny planet“ nebo „Rabbit hole“! Tyto nové kreativní možnosti doplňují zážitky ze střihu 360° videa, který podporuje populární formáty 360° videa a umožňuje korekci barev, přidávání titulků, ořez a export 360° videa. Nebo si můžete vybrat jeden úhel a převést 360° video na standardní zobrazení.

●       Vylepšení: Pinnacle MyDVD®: S novým a zjednodušeným uživatelským rozhraním je nyní vypalování video projektů na disky s více než 100 přizpůsobitelných nabídek, dílčích nabídek, kapitol a hudbou snazší a rychlejší.

●       Vylepšení: Efekty od NewBlueFX: Zvyšujte, optimalizujte a zrychlete produkci s NewBlue Video Essentials 1. Vyzkoušejte efekty Retuše pleti, Rybí oko a mnoho dalších špičkových efektů z této oblíbené kolekce od NewBlueFX.

K těmto novým funkcím navíc Pinnacle Studio 22 Ultimate nabízí širokou škálu vysoce kreativních a pokročilých možností střihu videa v rozlišení HD a 4k včetně ovládacích prvků na základě klíčových snímků, dynamických přechodů, průhlednosti stop a fázové animace.

Nejpopulárnější

To Top