Foto

Pero Logitech Crayon pro nový 9,7″ iPad

Společnost Logitech oznámila, že Logitech Crayon, všestranné digitální pero s pixelovou přesností pro 9,7″ iPad, které bylo dosud k dispozici jen studentům ve školách, bude od 12. září k dostání také v prodejnách Apple. Logitech Crayon je odolný nástroj, který využívá technologii Apple Pencil® pro rychlé, přesné a pohodlné psaní a je vhodný i pro děti. Můžete s ním snadno označovat nebo zvýrazňovat části dokumentů, psát poznámky nebo jednoduše kreslit pomocí oblíbených aplikací pro iPad z App Store.

„Poté, co jsme umožnili používat Logitech Crayon studentům jako všestranný nástroj k podpoře výuky, jsme rádi, že můžeme zpřístupnit naše první digitální pero také mnoha dalším tvůrcům, snílkům, zkrátka všem lidem, aby mohli vyjádřit svoje myšlenky a prezentovat zajímavé nápady prostřednictvím nového 9,7″ iPadu,“ říká Michele Hermannová, viceprezidentka společnosti Logitech pro mobilní řešení. „Logitech Crayon bezvadně spolupracuje s iPadem a nejpopulárnějšími aplikacemi z App Store pro podporu kreativity a produktivity, takže ať už se učíte psát v novém jazyce, děláte si poznámky, označujete screenshoty či PDF anebo převádíte nějaký nápad do grafické podoby, Crayon je pro tyto úkoly perfektním nástrojem.“

Logitech Crayon využívá technologii Apple Pencil (nepodporuje však citlivost na přítlak), aby zajistil přirozenou, rychlou a přesnou práci napříč aplikacemi. Díky funkci pro potlačení reakce na dotyk dlaně si při práci s Logitech Crayon můžete bez obav pohodlně opřít ruku o displej. Chytrý hrot pera dynamicky nastavuje tloušťku čáry, takže můžete snadno přejít ze silných čar na tenké pouhou změnou sklonu hrotu – podobně jako u obyčejné tužky.

Logitech Crayon se okamžitě připojí k iPadu bez nutnosti párování – stačí stisknout tlačítko pro zapnutí pera a můžete hned začít tvořit – snadnější to už být nemůže. Baterie v peru vydrží po úplném nabití až 7 hodin aktivního psaní.

Pero Crayon je ideální pro každou tvůrčí činnost nebo výuku. Je navrženo tak, aby se dalo snadno uchopit a pohodlně držet i v malé ruce, jeho tvar zabraňuje skutálení ze stolu, je dostatečně robustní, aby odolalo „destrukčním pokusům“ zvídavých dětí, a vydrží pády z výšky až 1,2 metru. Pryžová krytka dobíjecího portu je pevně připojena k peru, aby se neztratila.

Nejpopulárnější

To Top