Hry

PC skříň Ray 5X má devět ventilátorů

Nový case EVOLVEO Ray 5X završuje nabídku počítačových skříní značky Evolveo velikosti Full ATX řady Ray. Vyznačuje se především vysokou odolností, precizním provedením, robustností a kvalitou použitých materiálů. Skříň umožňuje usadit až devět ventilátorů.

Tři na předním panelu, tři na horním, dále jeden zadní a dva po bocích skříně. Tento počet zajistí nejen účinné chlazení, ale zvyšuje i atraktivitu skříně. Čelní i boční panely jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Skříň je kompatibilní i s formátem Micro ATX. Spodní část skříně je vyhrazena pro napájecí zdroj a je osazena vysouvacím prachovým filtrem. Horní mřížka filtru je uchycena magnety a je snadno odnímatelná. Vnitřní prostory nabízejí pozice až pro tři pevné disky HDD velikosti 3,5″ a pro šest SSD disků formátu 2,5″. Skříň se dodává bez ventilátorů. K tomuto produktu je možno dokoupit EVOLVEO LED ventilátory různých rozměrů a barev.

 

Produktová řada PC skříní Full ATX Evolveo Ray X aktuálně nabízí tři modely, které navazují na předchozí úspěšnou modelovou řadu. Modely se liší především v počtu ventilátorů a pozic pro pevné disky.

 

Dostupnost a cena
PC case EVOLVEO Ray 5X je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 1 599 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top