Hry

Partnerství SteelSeries a Playerunknown’s Battlegrounds

Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, oznamuje spolupráci s nejhranějším titulem žánru battle royal – Playerunknown’s Battlegrounds. Spolu s tímto partnerstvím uvádí na trh speciální PUBG edici podložky QcK+, přičemž další periferie a příslušenství ve stylu hry budou následovat v průběhu léta 2018.

Zároveň u příležitosti prvního výročí vydání hry oba subjekty připravily pro své fanoušky celosvětovou soutěž o mnoho produktů SteelSeries, PUBG, herních kódů a dalších věcí.

„Toto partnerství předznamenává příchod nových neuvěřitelně pěkných produktů, které jsou výsledkem smysluplné integrace a tvůrčích schopností PUBG influencerů a komunit streamerů,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Společnými silami dáváme možnost nadšencům battle royal žánru spojit zájem o PUBG s prémiovým inovativním příslušenstvím určeným pro eSport.“

„SteelSeries byla značka, o které jsme od počátku uvažovali v rámci partnerství. A to zejména díky skvělé reputaci, kterou si vybudovala během posledních dvou desítek let,“ uvedl Shane Rho, Senior Marketing Manager pro EMEA v PUBG Corporation, a dodal: „Tato spolupráce umožňuje naší komunitě ukázat nadšení pro hru PUBG prostřednictvím používání nejlepších periferií na trhu v jednotném stylu.“

První ze série společných produktů je podložka pod myš QcK+ PUBG Edition s dominantním vyobrazením hlavní postavy hry. QcK+ s rozměry 450 x 400 x 4 mm s hladkým povrchem a neklouzavou spodní částí je vyhotovena z vysoce kvalitní textilie a určená pro hráče s nastavenou nízkou citlivostí, resp. vysokým DPI.

Nejpopulárnější

To Top