Mobil

PanzerGlass představuje ClearCase

Nové pouzdro ClearCase navazuje na osvědčená ochranná skla nejvyšší kvality PanzerGlass. Poskytuje nekompromisní ochranu s jedním velkým rozdílem oproti klasickým nevzhledným ochranným pouzdrům – umožňuje zachovat nádherný vzhled vašeho zařízení. Díky tomu, že zadní stranu pouzdra tvoří průhledný kus nového, ještě silnějšího skla PanzerGlass, zůstane vzhled zařízení téměř beze změn. I přes dokonalou ochranu se tak neobíráte o každodenní potěchu oka a pohodlnost při používání vašeho telefonu.

Základ nového pouzdra ClearCase tvoří sklo PanzerGlass na zadní straně s tloušťkou 0,7 milimetru, tedy o 0,3 milimetru hrubší oproti klasickým ochranným sklům PanzerGlass na displeje zařízení. To znamená zvýšenou odolnost při nárazech a pádech při zachování tradiční odolnosti proti škrábancům, kterou známe z ostatních produktů PanzerGlass. Použití skla místo polyuretanového termoplastu (TPU) na celé zadní straně pouzdra přináší několik výhod. Jak již bylo zmíněno, je odolnější vůči škrábancům a odření při běžném používaní. Použití skla také zajistí, že ClearCase nebude trpět žloutnutím, jak je tomu u průhledných výrobků z TPU plastu. Méně také ovlivňuje vzhled samotného zařízení a v neposlední řade působí v ruce více prémiově a příjemněji. I s pouzdrem tak má uživatel z používaní zařízení lepší zážitek, v podstatě stejný jako při dotyku skla na zádech telefonu. Výhodou také je, že materiál nijak nebrání použití bezdrátového nabíjení.

Rám pouzdra je tvořen měkkým TPU plastem, který je ale ošetřený speciální vrstvou, která má zamezit nepříjemnému žloutnutí. Rám také umožňuje pevnější a jistější uchopení zařízení. Samozřejmostí jsou vystouplé části, které přesně pasují na tlačítka na boku telefonu a umožňují tak pohodlnější stisk. Zadní strana i rám pouzdra jsou pokryty silnou oleofobní vrstvou, která zabrání zachytávání otisků prstů. ClearCase je také perfektně kompatibilní s ochrannými skly PanzerGlass na displej telefonu.

Pouzdro PanzerGlass ClearCase bude v obchodech dostupné od v průběhu února za maloobchodní cenu 899,- Kč. Dostupné bude pro Apple iPhone 7, 7 plus, 8, 8 plus, Xs, Xs Max a Xr. Další modely od jiných výrobců budou postupně přibývat.

Nejpopulárnější

To Top