Domov

Panasonic uvádí obří vícedotykové stěny

Společnost Panasonic uvedla na trh nové dotykové videostěny ShadowSense, které nabízí širokou škálu úprav a vynikající viditelnost, výkon a spolehlivost.

Řešení je určeno pro obchodní centra, muzea a high-endové korporace. Lze jej plně přizpůsobit potřebám zákazníka, je vícedotykové a vytvořené z 55palcových panelů Panasonic, takže poskytuje nákladově efektivní způsob pro vytvoření interaktivní videostěny libovolných rozměrů. Nejběžnější konfigurace jsou 2×2, 3×1, 3×2, 4×2 nebo 4×3. Rozhraní s dotykovými funkcemi je možné instalovat na místě jako součást balíčku služeb Panasonic nebo ho lze objednat samostatně.

Tři různé typy 55palcových panelů jsou dodávány se svítivostí 700 cd/m2 (VF1-SST a LFV70-SST) nebo 500 cd/m2 (LFV8-SST) a zajišťují dobrou viditelnost při vysokém jasu a nepřetržitém provozu. Všechny panely jsou navrženy bez rámečků, takže zobrazovaný obsah není mezi jednotlivými obrazovkami přerušen.

Technologie ShadowSense využívá senzory k detekci stínů objektů a určení jejich přesné polohy. Na větších videostěnách rozpozná až 20 různých simultánních dotykových bodů a na jednoduchých konfiguracích jako 2×1 rozezná až 12 dotykových bodů. Technologie automaticky rozpoznává a přepíná mezi vstupními nástroji, jako jsou stylus, guma nebo třeba prsty, a dokáže také určit a ignorovat nechtěné dotyky.

Všechny 55palcové panely jsou upraveny pro digital signage a jejich vstupy se automaticky synchronizují s připojeními HDMI, DisplayPort, Digital Link a USB. Displeje je možné instalovat na výšku i na šířku.

Harmut Kulessa, marketingový ředitel společnosti Panasonic pro Evropu, řekl: „Domníváme se, že je velice důležité poskytnout našim zákazníkům flexibilní služby, které se přizpůsobují jejich potřebám. Proto nabízíme instalaci dotykových řešení přímo na místě. Toto řešení nabízí jednolitý design, kvalitní interaktivní obraz s rozhraním, které umožňuje rychlou odezvu v reálném čase, vysokou přesnost a vynikající výkon při vysokém okolním jasu. A bez rušivých rámečků mezi jednotlivými panely.“

Každou dotykovou videostěnu vytváří Panasonic na zakázku.

Nejpopulárnější

To Top