IT

Panasonic uvádí na trh kompletní řadu 4K displejů

Společnost Panasonic uvedla na trh novou řadu šesti modelů 4K profesionálních displejů s vysokou kvalitou obrazu, flexibilním využitím a snadnou instalací. Základní řada displejů bude dostupná v úhlopříčkách 43 až 86 palců s možností instalace na výšku i na šířku. Všechny modely disponují jasem 350 cd/m2. Tenký a stylový design této 4K řady kombinuje vysokou kvalitu obrazu s úzkým rámečkem (11,9 až 15,2 mm) a odkrývá maximální plochu displeje.

Displeje jsou ideální pro nákupní centra, showroomy, konferenční místnosti a učebny. Nabízí vysokou kvalitu obrazu a celou řadu funkcí., Proto je jejich použití velmi flexibilní. Dva největší panely (86 a 75 palců) nabízí technologii In-Plane Switching, která zajišťuje věrnost barev a stejný obraz i při pohledu z jakéhokoliv úhlu.

Kvůli podpoře nejnovějšího 4K a Full HD obsahu videa a pro zvýšení konektivity jsou všechny displeje vybaveny dvěma vstupy HDMI kompatibilními s HDCP 2.2, na kterých je možné přehrát i obsah chráněný technologií DRM. zatímco Zdroje, které nemají rozlišení 4K, jsou automaticky kompenzovány pro zlepšení kvality obrazu. Všechny displeje z této série i EQ1 kompatibilním se standardem uchycení VESA.  Navíc s funkcí HDMI-CEC, je možné propojení dálkového ovládání jednotky s jinými zařízeními. Funkce detekce vstupu také pomáhá vylepšit efektivitu a účinnost v jednacích a konferenčních místnostech díky pohodlnému přepínání vstupů a možnosti automatického připojení a odpojení.

„Hlavním záměrem řady EQ1 bylo zjednodušení instalace, nastavení a ovládání displejů,” uvedl Hartmut Kulessa, marketingový manažer ve společnosti Panasonic. „Každý z nich je vybaven režimem jednoduchého zobrazení s integrovaným přehrávačem multimediálních souborů přes USB, který zobrazuje obsah v rozlišení 4K a Full HD bez potřeby externích kabelů nebo set-top boxu. To umožňuje synchronizované přehrávání na několika zařízeních přes připojení USB a LAN s další možností nastavit časovač pro snadnější plánování zobrazování a zapínání i vypínání zařízení.“

Displeje (ať už se jedná o jeden displej nebo více displejů) můžete monitorovat a řídit pomocí softwaru Multi-Monitoring & Control společnosti Panasonic. Tento bezplatný software obsahuje funkce pro základní řízení. Jeho funkce můžete pro síťové displeje rozšířit využitím softwaru Early Warning. Jeho součástí je funkce převzetí služeb při selhání a funkce navrácení služeb po obnovení, kdy systém přepne na alternativní signály, pokud je hlavní audio a video zdroj přerušen, a po jejich obnově se vrátí zpět k hlavnímu signálu. To zvyšuje spolehlivost, snadné nastavení a bezpečný provoz. Zařízení se proto skvěle hodí do obchodů, škol a kanceláří.

Nejpopulárnější

To Top