Video

Panasonic rozzáří ISE 2019

Panasonic letos slibuje návštěvníkům veletrhu ISE 2019 představení takových technologií, které umožní zákazníkům, kteří pracují v oblastech zobrazovacích systémů a audiovizuální techniky, naplno využít svou kreativitu. Dostanou příležitost posouvat hranice živých přenosů a prezentací a zatraktivnit oblast vzdělávání.

Na výstavě ISE 2019 Panasonic představí laserový projektor se světelným výkonem 50 000 lumenů, čímž získá prvenství v konkurenci stejně velkých projektorů a umožní vytvořit jasnější, větší a úchvatnější projekci.

Panasonic je s 36% podílem lídrem evropského trhu v oblasti projektorů s vysokým světelným výkonem, určených k pevné instalaci i k pronájmu. V oblasti laserových projektorů se může pyšnit 44% podílem. Panasonic na ISE 2019 představí ucelený sortiment profesionálních zobrazovacích technologií, který zahrnuje projektory, od nejnižších, přenosných modelů se světelný výkonem 3 000 lumenů až po modely s ultra vysokým jasem až 50 000 lumenů, a profesionální 4K displeje, od základních až po high-end displeje s ultra tenkým rámečkem.

Pro každoroční show na veletrhu ISE využije Panasonic svou špičkovou technologii, která v minulosti návštěvníkům předvedla například mapping sportovních automobilů, robotické 4K obrazovky, kouzelnická vystoupení či taneční představení s podporou mappingu. Letošní 3D mapping společnosti Panasonic se uskuteční na obrovském nafukovacím povrchu za použití nového objektivu typu rybí oko. Audiovizuální show provede návštěvníky na cestě kolem světa.

Společnost je připravena představit svou interpretaci nového trendu v oblasti vzdělávání zvaného „škálovatelná učebna“ a ukázat, jak pomáhá vzdělávacím institucím vrátit studenty zpět do centra vzdělávání. Plně integrované IP řešení pro audio i video záznam přednášek a dotykové technologie pomohou vytvořit prostředí ideální pro spolupráci a výuku.

Návštěvníci se budou moci projít po hlavní „high-tech“ třídě, která spojuje nejnovější interaktivní technologie, jako jsou stylové multidotykové 4K displeje nebo průhledné projekce výloh, které vytváří úchvatnou podívanou pro zákazníky a návštěvníky.

Hartmut Kulessa, evropský marketingový manažer ve společnosti Panasonic, řekl: „ISE je pro nás vždy velká událost. Na veletrhu můžeme ukázat naše silné stránky v různých vertikálách, jako jsou živá představení, vzdělávání nebo spolupráce. Pro oblast pronájmu jsme připravili náš kompaktní 50 000lumenový projektor, který umožňuje povznést představení na novou úroveň. S nadšením očekáváme naši každoroční show, která návštěvníky přenese na cestu plnou audiovizuálních řešení z celého světa.”

Nejpopulárnější

To Top