Mobil

Panasonic představuje nové 5” odolné handheldové zařízení

Společnost Panasonic představila své nejnovější odolné handheldové zařízení Toughbook FZ-T1 pro mobilní pracovníky, kteří vyžadují všestranné, stylové a zároveň výkonné zařízení. Odolné 5” zařízení se systémem Android je skutečnou pastvou pro oko a ideálním řešením pro mobilní pracovníky v řadě oborů – v maloobchodě a pohostinství, ve výrobě, v přepravě nebo logistice.

S hlasovými a datovými službami, integrovanou čtečkou čárového kódu, širokou škálou funkcí a množstvím příslušenství je handheldové zařízení Toughbook FZ-T1 dostupné na trhu již nyní, varianta se čtečkou čárového kódu s automatickým přepínáním podle vzdálenosti bude následovat na počátku roku 2019. Zařízení lze používat v oblasti maloobchodu pro doplňování zásob, v asistovaném prodeji nebo pro příjem objednávek a pro markování zboží při čekání na pokladnu. Díky skenování čárových kódů z delší i kratší vzdálenosti je vhodné pro správu inventáře, ať již skenujete z vysokozdvižných vozíků, dodáváte zboží nebo pracujete na výrobní lince. Vyhovuje i potřebám pracovníků v terénu při opravách a údržbě, při navigaci, důkazu o doručení, záznamu dokumentace a kontrole inventáře v reálném čase.

 

„Toto nejnovější handheldové zařízení Panasonic Toughbook je důležitým přírůstkem do našeho rostoucího portfolia odolných zařízení se systémem Android,“ řekl Jan Kaempfer, General Manager of Marketing divize Panasonic Computer Product Solutions. „Jde o jedno z nejvšestrannějších, nejstylovějších a nejdostupnějších odolných handheldových zařízení se systémem Android pro firmy. Může se opřít o naše dobré jméno předního dodavatele vyznačujícího se odolným designem a flexibilní funkčností.“

 

Dva modely

Handheldové zařízení Panasonic Toughbook FZ-T1 bude dostupné ve dvou modelech: Pouze s Wi-Fi nebo s Wi-Fi a 4G pro hlas a data. Toto vysoce výkonné zařízení je zkonstruováno pro potřeby moderních mobilních pracovníků. Používá operační systém Android 8.1 Oreo, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon, 16GB uživatelské paměti Flash a 2GB paměti RAM.

 

Tenké a lehké

Handheldové zařízení Panasonic FZ-T1 je tenké a lehké, váží méně než 240g. Snadno se používá, ale má v sobě vše z dědictví značky Toughbook. Je navrženo podle armádní normy 810G, je odolné vůči prachu a vodě podle certifikace IP68, byla testována jeho odolnost vůči pádům z výšky až 1,5 m. Funguje v teplotním rozsahu -10 až +50 °C.

 

Dále má handheldové zařízení Panasonic Toughbook FZ-T1 snadno viditelný 5” displej a umožňuje zadávání údajů 10 prsty. Jeho displej je pokryt ochranným filmem, funguje v dešti a lze jej používat v rukavicích nebo s pasivním stylusem.

 

Možnosti skenování čárového kódu

FZ-T1 má zabudovanou rovnou čtečku čárového kódu se dvěma spouštěcími tlačítky, jedním na každé straně zařízení, aby se snadno používala pravákům i levákům. Panasonic představil i volitelné rukojeti standardní čtečky čárového kódu. Rukojeť čtečky čárového kódu na delší vzdálenosti bude následovat počátkem roku 2019. Toto příslušenství je vhodné pro operátory, kteří skenují pravidelně nebo potřebují skenovat na delší vzdálenost ve skladech či při řízení vysokozdvižných vozíků.

 

Dlouhý čas provozu

Handheldové zařízení Toughbook FZ-T1 je navrženo tak, aby fungovalo celou směnu. Výdrž baterie je 12 hodin a lze ji měnit za provozu, uživatel tak nemusí přerušovat práci.

 

Zřetelná komunikace

Zařízení je vybaveno technologií potlačení hluku a hlasitým reproduktorem, aby byla umožněna zřetelná komunikace i v hektických a hlučných pracovních prostředích s úrovní hluku až na úrovni typické pro staveniště. Zařízení má také zadní fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů pro snadné pořizování snímků.

 

Široký rozsah příslušenství

Jak se u víceúčelového zařízení očekává, dodává se Panasonic Toughbook FZ-T1 s širokým ekosystémem dostupného příslušenství, aby vyhovoval potřebám různých mobilních pracovníků. Vedle čteček čárového kódu jsou dostupné samostatné a vícenásobné nabíječky a rámy, pásky na pouzdra, baterie, pasivní stylusy a ochranné filmy displeje.

 

Správa a zabezpečení

Pro snazší správu a zabezpečení je zařízení v souladu s Panasonic COMPASS (Kompletní služby a zabezpečení pro Android) 2.0. Panasonic COMPASS nabízí vše, co podniky potřebují, aby svá odolná zařízení se systémem Android mohly bezpečně nasazovat do provozu a spravovat. Slouží k využívání flexibility operačního systému Android a zároveň dodává jistotu, že zařízení Panasonic budou připravena pro firemní aplikace, řízení a zabezpečení.

 

Zařízení Panasonic se také dodávají s Google Mobile Services (GMS), souborem aplikací Google a API, které pomáhají podporovat funkčnost napříč zařízeními. Tyto aplikace spolu bez problémů fungují a zajišťují snadnou ovladatelnost zařízení ihned od začtku jeho používání.

 

Cena a dostupnost

Handheldové zařízení Panasonic Toughbook FZ-T1 s funkcí Wi-Fi bude dostupné v srpnu 2018 za cenu 1 270 € bez DPH, hlasová a datová 4G verze pak v září 2018 za cenu 1 350 € bez DPH. Obě zařízení budou dostupná po celé Evropě a budou vybavena standardní 3letou zárukou.

Nejpopulárnější

To Top