IT

Panasonic považován za nejdůvěryhodnějšího dodavatele odolných notebooků a tabletů

Podle posledního průzkumu mezi kupujícími představuje Panasonic špičku v porozumění obchodním potřebám, výkonu hardwaru, technické podpoře a celkové spokojenosti zákazníků

Jak vyplývá z odpovědí respondentů nejnovějšího průzkumu provedeného společností VDC Research, která je specialistou na technologie na mezinárodním trhu, je společnost Panasonic nejdůvěryhodnějším dodavatelem odolných notebooků a tabletů. Přední dodavatel odolných notebooků Toughbook a tabletů Toughpad na celosvětovém trhu se umístil na špičce v celé řadě kategorií, a to včetně porozumění obchodním potřebám, výkonu hardwaru, technické podpory a celkové spokojenosti. Průzkumu prováděného společností VDC Research se zúčastnilo více než 600 kupujících mobilních digitálních zařízení z celé Evropy a Severní Ameriky.

S využitím ukazatele Net Promoter Score (NPS) se měřila věrnost mezi dodavatelem a zákazníkem a také míra spokojenosti na stupnici od nuly do 10 a společnost Panasonic předčila všechny své konkurenty nabízející odolná zařízení v klíčových oblastech, na které byli kupující dotazováni. A to po celou dobu životnosti těchto zařízení.

 

Špička v průzkumu, který se týká doporučení společnosti/produktů ostatním

Při zvažování prodejců odolné výpočetní techniky jako celku se společnost Panasonic umístila na špici průzkumu využívajícího ukazatel Net Promoter Score – o 6 bodů před svým nejbližším konkurentem. Toto skóre je založeno na tom, nakolik je pravděpodobné, že kupující doporučí danou společnost a produkt.

 

Porozumění potřebám a implementace

Kupující uvedli, že společnost Panasonic porazila své konkurenty nabízející odolná zařízení díky své schopnosti porozumět potřebám a nabídnout vhodná technická řešení. Společnost Panasonic zvítězila i v oblasti implementace řešení a technické podpory.

 

Nejvyšší výkon hardwaru

Co se týče celkové spokojenosti s výkonem hardwaru, společnost Panasonic se umístila na čele žebříčku dodavatelů odolných zařízení. Při hodnocení kupující brali v potaz kvalitu displeje a čitelnost na denním světle, výkon procesoru, výdrž baterie, bezdrátové připojení, odolnost vůči upuštění a nárazu a odolnost vůči vibracím a vodě.

 

Spokojenost s poskytovanými službami

Společnost VDC Research navíc ve své zprávě uvedla, že společnost Panasonic ve srovnání s konkurencí vynikla v oblasti kvality poskytovaných služeb. Tato kategorie dotazování se týkala účelnosti služby, údržby, kvality služeb, zákaznického servisu a hodnoty investice.

 

Nejpopulárnější

To Top