Domov

Panasonic a Sygic nabízí profesionální odolnou navigaci

Panasonic oznámil, že se společnost Sygic připojila k partnerskému programu nezávislých prodejců softwaru a bude nabízet nejpokročilejší řešení mobilní navigace v rámci portfolia odolných notebooků Panasonic Toughbook, tabletů Toughpad a přenosných zařízení.

Řešení týkající se navigace, mapování a tras společnosti Sygic jsou navržena k použití v odvětví přepravy a logistiky, pro zaměstnance v terénu a pro záchranné a pohotovostní služby. Těmto řešením už nyní důvěřuje více než 2 000 flotil a milion profesionálních řidičů na celém světě.

Produkt Sygic Professional Navigation vybavený samostatnou sadou pro vývojáře softwaru (SDK) je navržen za účelem integrace do systémů a aplikací pro správu flotil a zaměstnanců. Tento produkt představuje jednu z nejpružnějších dostupných navigačních aplikací pro flotily a podporuje všechny hlavní operační systémy. Navigace společnosti Sygic nabízí nejnovější mapy včetně omezení pro nákladní vozidla a nebezpečné látky od ověřených globálních i lokálních dodavatelů map ve více než 40 jazycích. Tato navigace pokrývá téměř všechny země světa. Mapy jsou určeny ke stažení, aby nebyla navigace ovlivněna problémy se signálem.

Společnost Sygic také dodává API pro mapy online, geokódování, vyhledávání, určování tras a optimalizaci pro plánovací a optimalizační řešení pro flotily. Komerční trasovací a optimalizační algoritmus pro nákladní, nouzová a komerční vozidla společnosti Sygic umožňuje snadnou integraci a nabízí vynikající podporu. Je používán 1 milionem profesionálních řidičů na celém světě a představuje jednotný zdroj kartografických dat a trasování na webu i na mobilních zařízeních – díky tomu lze trasy projet přesně tak, jak budou naplánovány v kanceláři.

Nejpopulárnější

To Top