Audio

Outdoorový reproduktor EVOLVEO Armor Power 6

Reproduktory EVOLVEO řady Armor byly navrženy tak, aby odolaly nepříznivým podmínkám, ale zároveň poskytly co nejlepší zvukový zážitek. Novinkou v této produktové řadě je EVOLVEO Armor Power 6. Jedná se o přenosný bezdrátový reproduktor vybavený čtyřmi aktivními reproduktory a dvěma pasivními subwoofery o celkovém maximálním výkonu 60 W. Dlouhý a spolehlivý chod bez připojení ke zdroji elektrické energie zajišťuje baterie o kapacitě 8 000 mAH.

Multifunkční zařízení

EVOLVEO Armor Power 6 v sobě spojuje Bluetooth přehrávač, handsfree sadu a nechybí sluchátkový výstup. Na reproduktor lze přenášet hudební soubory bezdrátově z libovolného Bluetooth zařízení případně využít integrovanou čtečku microSD karet, USB port či drátové připojení AUX.

 

Atraktivní design, černé provedení a pevná a odolná konstrukce

Pevné profilované tělo je odolné stříkající vodě nebo dešti. Reproduktor splňuje normy standardu IPX5 a je chráněn před nepříznivými podmínkami, kterým může být vystaven při každodenním používání ať už doma nebo kdekoli venku. Masivní kovová mřížka ochrání reproduktory před mechanickým poškozením. Praktický popruh umožní snadnou přepravu na rameni nebo přichycení na batoh.

 

Výkonné reproduktory a kvalitní zvuk

Čtyři aktivní reproduktory a dva pasivní subwoofery překvapí plným a silným zvukem. Armor Power 6 najde široké využití nejen doma ale i například na zahradě, na párty s přáteli nebo v přírodě. POWER 6 je vybaven nejmodernějšími technologiemi jako je TWS nebo DSP. Reproduktor přehrává většinu běžných hudebních formátů.

 

Ještě vyšší výkon ve stereo kvalitě s technologií TWS

Reproduktor podporuje bezdrátovou technologii TWS (True Wireless Stereo), pomocí které lze propojit dva reproduktory do stereo režimu. Výsledkem je dvojnásobný výkon ve stereo kvalitě pro dokonalé ozvučení velkých prostor či otevřených prostranství.

 

Dostupnost a cena
Outdoorový reproduktor EVOLVEO Armor Power 6 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 2 690 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top