Foto

OKI ColorPainter s bezplatnými profily pro 31 tisíc tiskových médií

Obsáhlou databázi pro uživatele grafických tiskáren ColorPainter, která čítá přes 31 000 profilů tiskových médií, spustila společnost OKI. Grafická studia, copycentra a další producenti grafických materiálů tak získávají jednoduchý, rychlý a bezplatný přístup k přesnému nastavení médií a správy barev.

Nová platforma vznikla ve spolupráci s předními dodavateli tiskových médií. Kromě aktuálního portfolia ColorPainter jsou mediální profily dostupné také pro starší zařízení a různé typy softwaru RIP, včetně ONYX a Caldera. Díky možnosti neomezeného a bezplatného stahování profilů uživatelé ušetří čas a náklady, odpadá také potřeba vytvářet nové profily na míru a minimalizuje se riziko vadných tisků.

Širokoformátové tiskárny OKI ColorPainter jsou známé svojí všestranností a díky kombinaci vysoké rychlosti a kvality tisku splňují nároky na venkovní i vnitřní použití potisknutých materiálů. Řada OKI ColorPainter zahrnuje rychlé grafické tiskárny ColorPainter H3-104s a ColorPainter M-64s pro vysoké objemy tisku, a všestranný model ColorPainter E-64s pro nižší objem tisku.  Všechny tyto modely tisknou s vysokou sytostí a odolností a nabízejí mimořádnou přesnost, snadnou obsluhu a ekologický tisk.

Zařízení OKI ColorPainter umožňují vytvářet širokou škálu produktů, včetně billboardových bannerů a plakátů, technických textilií, potisků pro vozidla a budovy, dále podsvícené nápisy a podlahovou grafiku. Umí vytvořit i množství interiérových dekoračních aplikací, jako jsou tapety, repliky olejomaleb, kopie reálných fotografií nebo potisk okenních rolet.

Profily médií pro širokoformátové tiskárny OKI ColorPainter jsou dostupné na webu oki.color-base.com. Po registraci si uživatelé mohou vytvořit individuální účet, z něhož mají přístup ke správě fronty stahování u vybraných profilů médií. Mohou si zde také prohlížet historii stahování opakovaných úloh. Vyhledávání správného mediálního profilu pro danou úlohu je velmi snadné a rychlé.

Nejpopulárnější

To Top