IT

Nový, ve své třídě nejlepší router Predator Connect W6 Wi-Fi 6E od Acer se připojuje k doporučenému programu NVIDIA GeForce NOW

Nedávno uvedený bezdrátový router Acer Predator Connect W6 se zapojil do doporučeného programu NVIDIA GeForce NOW, který umožňuje hrát hry v cloudu v ultrarychlém a stabilním herním prostředí, automaticky optimalizovaném pro vysoká rozlišení a snímkovou frekvenci s krásnou grafikou s technologií ray-traced. GeForce NOW podporuje více než 1 600 titulů a každý týden přibývají nové hry. Hráči si mohou vychutnat hity AAA, jako jsou Cyberpunk 2077, Baldur’s Gate III, A Plague Tale: Requiem a mnoho dalších. Nový router, který podporuje také specifikaci Wi-Fi 6E certifikovanou institutem TÜV Rheinland, je navržen tak, aby hráčům poskytl co nejlepší zážitek při hraní her v cloudové herní službě GeForce NOW v rozlišení až 4K při 120 snímcích za sekundu nebo 1080p při 240 fps. Je určen pro mezinárodní trh pro volný čas a e-sporty, kde je rychlost rozhodující.

Software QoS (Quality of Service) routeru vyvinula společnost Acer ve spolupráci se společností NVIDIA, aby zajistili optimální herní zážitek s GeForce NOW. Prošel šestiměsíčním přísným síťovým testováním, aby se zajistilo, že dokáže trvale poskytovat vysoký výkon potřebný pro hraní her v rozlišení 4K se 120 snímky za sekundu a ray tracingem. Router je optimalizován pro nízkou latenci a téměř nulovou ztrátu paketů a snímků, díky čemuž poskytuje nejlepší zážitek z online hraní ve své třídě. Aplikaci Acer Predator Connect Mobile lze stáhnout z obchodu Google Play nebo Apple App Store a použít ji ke vzdálené správě routeru Acer Predator Connect W6 prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.

Router je založen na 2GHz čtyřjádrovém procesoru Arm Cortex, 1GB DDR4 RAM, 4GB ROM, softwaru Hybrid QoS a poskytuje rychlé a bezproblémové připojení k nově otevřené 6GHz třípásmové síti Wi-Fi. Díky vícenásobnému připojení Wi-Fi 6E umožňuje router Predator Connect hráčům dosáhnout špičkové rychlosti až 7,8 Gb/s a zároveň podporuje nízké latence ~2 ms, což prakticky eliminuje možnost, že by router trpěl zadrháváním, přetížením a latencí.

GeForce NOW snižuje latenci díky rychlejšímu vykreslování her, efektivnějšímu kódování a vyššímu počtu snímků za sekundu. Samotný router Predator Connect W6 Wi-Fi 6E je vybaven několika technologiemi pro vytvoření ultrarychlé hybridní sítě. Software Hybrid QoS je kompatibilní s technologií Intel® Killer™ Prioritization Engine a je navržen tak, aby detekoval a zrychloval síťový provoz pro dosažení maximální rychlosti. Hráči mohou převzít plnou kontrolu díky prioritizaci zařízení a aplikací a posílit svůj signál kalibrací pokrytí signálu Wi-Fi do počítače odpovídajícím nastavením šesti antén. Příslušné kontrolky LED na routeru indikují sílu signálu pomocí řady barev.

Software ACS (Auto Configuration Server) nainstalovaný v routeru skenuje prostředí Wi-Fi a zjišťuje, zda a kde dochází k přetížení, a jednoduchým kliknutím umožňuje hráčům přejít na nejméně přetížený kanál z připojených pásem Wi-Fi. A konečně, software Intelligent Device Recognition umožňuje fungování routeru na jakémkoli zařízení nebo aplikaci. Vestavěný Trend MicroTM Home Security Engine udržuje škodlivé weby a potenciální útoky na uzdě prostřednictvím bezpečnostní ochrany IoT.

Router Predator Connect W6 Wi-Fi 6E je vybaven nejnovějšími technologiemi zvyšujícími rychlost a umožňuje novou úroveň rychlého a zběsilého adrenalinového hraní, takže herní fanoušci mohou streamovat a hrát nejnovější hry jako profesionálové.

U hlavních prodejců a v e-shopu Acer je k dispozici celá řada vysoce výkonných herních zařízení Acer Predator.

Dostupnost a cena

Router Predator Connect W6 Wi-Fi 6E je k dispozici v regionu EMEA za cenu od 299 EUR.

Přesné specifikace, ceny a dostupnost se budou lišit podle regionu. Chcete-li se dozvědět více informací o dostupnosti, specifikacích a cenách produktů na konkrétních trzích, kontaktujte nejbližší pobočku společnosti Acer na adrese www.acer.com.

Nejpopulárnější

To Top