Mobil

Nový Samsung Galaxy A80

Společnost Samsung Electronics představila nový Galaxy A80 – chytrý telefon vytvořený s ohledem na způsob, jakým spolu mladá generace komunikuje. Lidé ve stále větší míře používají své chytré telefony ke sdílení živých interakcí – spontánně pořizují fotografie, streamují v přímém přenosu videa a zůstávají v kontaktu prostřednictvím sdílených zážitků, které se odehrávají právě teď. Přecházíme z „éry selfie“ do „éry života v přímém přenosu“, v níž dávají lidé přednost opravdovějším a smysluplnějším způsobům, jak zůstávat v kontaktu. Telefon Galaxy A80 byl stvořen, aby stanul v čele tohoto vývoje, a nabízí lákavé inovace: podmanivý celoobrazovkový displej, první revoluční otočný fotoaparát Samsung a inteligentní baterii. Nový smartphone bude v ČR dostupný koncem května za maloobchodní doporučenou cenu 16 999 Kč v černé barvě.

„V centru všeho, co děláme, stojí uživatelé, a ti hledají zařízení, která by se dokázala přizpůsobit jejich specifickému životnímu stylu. Díky svým odborným znalostem, globálním možnostem i důkladné obeznámenosti s potřebami uživatele zaujímá společnost Samsung ideální pozici, aby dokázala nabídnout inovace všem,“ uvedl DJ Koh, prezident a generální ředitel divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. „Řada Galaxy A čítá několik různých modelů, takže si každý může vybrat také zařízení, které nejlépe vyhoví jeho jedinečným potřebám a umožní mu věnovat se oblíbeným činnostem. Galaxy A80 nabízí prvotřídní funkce cílící na digitální domorodce, kteří se chtějí naplno zapojit do éry života v přímém přenosu.“

Zachycujte svět, jak jej vidíte

Telefon Galaxy A80 je jako první model vůbec vybaven otočným fotoaparátem Samsung, jenž uživatelům umožňuje přirozeně zachytit svět, který je obklopuje. Když uživatelé v aplikaci fotoaparátu zvolí režim selfie, na zadní straně přístroje automaticky vyskočí objektivy tří fotoaparátů a otočí se směrem dopředu. Inovativní mechanismus fotoaparátu umožňuje při focení přední i zadní stranou telefonu využít vždy tentýž jedinečný trojitý fotoaparát s vysokým rozlišením, takže se už při pořizování selfie nemusíte nijak omezovat v kvalitě.

Pomocí hlavního fotoaparátu s rozlišením 48 Mpx mohou nyní uživatelé pořizovat živé snímky ve dne i v noci. Fotoaparát 3D Depth, kterým je Galaxy A80 vybaven, umožňuje pořizovat videa s funkcí Live Focus, která skenuje rozměry i hloubku snímaných předmětů. Díky ultraširokoúhlému objektivu se stejným zorným úhlem, jaký má lidské oko, se můžete o své oblíbené záběry podělit, aniž byste je museli pořizovat na několikrát.

Videorežim Super Steady vám pomůže snadno pořídit záznam bez roztřeseného obrazu, takže zvládnete natáčet plynulá akční videa jako profesionál. Díky dalším inteligentním funkcím fotoaparátu, jako je například optimalizace scén, která dokáže rozpoznat a vylepšit až 30 scén, či funkce detekce chyb, která automaticky identifikuje problémy ještě před stisknutím spouště, nikdy nezmeškáte dokonalý snímek.

Vychutnejte si podmanivé multimediální zážitky

Díky otočnému fotoaparátu si mohou uživatelé na prvním displeji New Infinity od společnosti Samsung vychutnat ničím neomezované záběry. Galaxy A80 je vybaven 6,7palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením FHD+, který dokáže zobrazit obsah v živém detailu a umožní vám plně se ponořit do každé hry, videa, fotografie či příběhu.

Technologie Dolby Atmos podporovaná telefonem Galaxy A80 vás při používání sluchátek nebo Bluetooth reproduktorů zcela a ze všech stran obklopí zvukem. 

Zůstaňte ve spojení déle

Baterie telefonu Galaxy A80 s kapacitou 3 700 mAh a podporou superrychlého nabíjení o příkonu 25 W vám zaručí delší výdrž telefonu, umožní vám zůstat ve spojení déle a díky možnosti rychle telefon dobít vám poskytne více svobody, takže už nezmeškáte ani vteřinu.

Přístroj Galaxy A80 je také vybaven inteligentní baterií, která dokáže sledovat způsob, jakým každodenně používáte telefon včetně aplikací, které spouštíte, a optimalizovat spotřebu přístroje. Díky režimu adaptivní úspory energie si mohou být uživatelé jisti, že inteligentní baterie je využívána co nejefektivněji k dosažení optimálního výkonu, jaký je zrovna zapotřebí.

Přistupujte k tomu, co potřebujete, kdy to potřebujete – bezpečně a bez obav

Funkce inteligentního zvýšení výkonu, kterou je Galaxy A80 vybaven, zajišťuje softwarovou optimalizaci výkonu s využitím umělé inteligence, která hlídá využití baterie, procesoru a paměti RAM vašeho telefonu s ohledem na způsob, jakým vy osobně svůj přístroj používáte, a pomáhá tak telefonu fungovat ještě lépe a zrychlit spouštění aplikací v okamžiku, kdy je právě potřebujete.

Rutiny Bixby se učí způsobu, jakým používáte aplikace, a analyzují vaše zvyklosti, takže dokáží odhadnout, kdy a v jakém okamžiku budete konkrétní funkce potřebovat. Rutiny Bixby automatizují vaše každodenní úkony a používání aplikací na základě vašich typických každodenních rutinních činností, jako jsou třeba jízda autem či práce.

Galaxy A80 také podporuje zabezpečovací platformu Samsung Knox splňující požadavky obranného průmyslu, která chrání nejrůznější komponenty přístroje od čipové sady až po software, takže uživatelé telefonu mohou zůstat bezpečně připojeni. To uživatelům také umožňuje používat pro přístup k aplikacím a webovým stránkám biometrickou autentizaci zajišťovanou funkcí Samsung Pass. Pro ještě snadnější použití je čtečka otisků prstů umístěna přímo v displeji, což umožňuje intuitivní odemykání přístroje.

Galaxy A80 je také vhodným průvodcem aktivním životním stylem, protože umožňuje stiskem tlačítka aktivovat hlasově ovládaného inteligentního asistenta Bixby, který dokáže pohodlným způsobem poskytovat informace, jež uživatelé potřebují. Uživatelé mohou také při pohybu snadno přistupovat k dalším funkcím, jako je například Bixby Vision, Bixby Home či připomínky Reminder. Galaxy A80 také podporuje klíčové technologie řady Galaxy včetně Samsung Health, Samsung Pay* a dalších.

Nejpopulárnější

To Top