IT

Nový outdoor Access point TP-Link s MU-MIMO

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje nový gigabitový venkovní bezdrátový přístupový bod EAP225-Outdoor s technologií 11AC Wave 2, díky které poskytuje větší pokrytí Wi-Fi signálem. Je určen pro firmy, hotelové resorty, veřejná sportoviště, logistická centra, výrobní haly, sklady, veletrhy a výstavy či venkovní prodejní plochy.

Access point EAP225-Outdoor podporuje souběžnou rychlost přenosu v obou pásmech až 1200 Mb/s. A protože je vybaven nejnovější technologií 802.11ac Wave 2 MU-MIMO, dokáže komunikovat s více klienty současně, a je tak ideálně vhodný pro prostředí s velmi hustým provozem. Díky speciálně vyvinuté konstrukci antén, vzhledu, možnostem napájení a instalace je model EAP225-Outdoor dokonale vhodný pro nejrůznější scénáře použití ve vnitřních i venkovních prostorech.

Odnímatelné antény

Access point EAP225-Outdoor má dvě všesměrové odnímatelné dualbandové antény, což znamená, že pokud byste pro dané použití měli specifické požadavky, je možné připojit jiný typ antén. Jeho elegantní design umožňuje použití ve vnitřních prostorech, svými rozměry bez antén připomíná mobilní telefon, jeho rozměry jsou 215 × 46 × 27 mm.

Napájení přes PoE – ještě snadnější instalace

Access point EAP225-Outdoor podporuje jak standard 802.3af PoE, tak pasivní PoE napájení, takže může být napájen z PoE switche nebo pomocí přiloženého napájecího adaptéru PoE. Instalace Access pointu jak na stěnu nebo sloupek je snadná, protože jsou k dispozici příslušné montážní sady.

Široké pokrytí Wi-Fi signálem

Díky vysokému přenosovému výkonu a všesměrovým anténám s vysokým ziskem poskytuje Access point EAP225-Outdoor stabilní pokrytí bezdrátovým signálem s dosahem ve venkovních podmínkách přes 200* metrů v pásmu 2,4 GHz a více než 300* metrů v pásmu 5 GHz.

Venku jako doma

Speciálně navržený kryt odolný vůči povětrnostním podmínkám je vhodný pro venkovní prostředí. Při testování splnil třídu ochranného krytí IP65 – je odolný vůči vodě, proti průniku prachu a nabízí ochranu proti zasažení bleskem do 4 kV a proti elektrostatickému výboji (ESD) do 15 kV.

Efektivní centralizovaná správa sítě

Díky softwaru ovladače Omada mohou malé a střední firmy mít z jednoho místa pod kontrolou stovky vnitřních i venkovních Access pointů. A tento způsob řízení sítě je velmi efektivní a intuitivní.

 

Nejpopulárnější

To Top