Home

Nový interkom 2N IP Style diktuje trendy

2N, výrobce IP interkomů a přístupových systémů, má nový model 2N IP Style. 10″ dotykový LCD displej poskytuje přehled o příchozích návštěvnících. Odolnost zajišťuje 4 mm tvrzené sklo a uživatelskou přívětivost ovládání ve stylu chytrého telefonu. Novinkou je možnost volby zobrazení odlišných uživatelských rozhraní v závislosti na tom, jestli interkom slouží v bytovém domě nebo v kancelářské budově.

Díky výkonu čipu Axis Artpec 7 a výhodám IP zařízení poskytuje 2N IP Style majiteli nebo uživateli budovy veškerou inteligenci potřebnou pro kontrolu vstupu přímo u dveří budovy. Nové čipové řešení interkomu zvládne několik souběžných Full HD streamů a poskytuje plnohodnotný barevný obraz bez umělého osvětlení. Jeho 5MPx kamera s vestavěnými technologiemi širokého dynamického rozsahu (WDR) zajišťuje výjimečnou kvalitu obrazu, a to i za špatných světelných podmínek.

Součástí top modelu je i zbrusu nový instalační mechanismus, který 2N vyvinula na základě zpětné vazby od instalačních firem. Patentovaný výklopný systém umožňuje instalátorům používat obě ruce pro práci s kabely, což instalaci nejen urychluje, ale také usnadňuje.

Nový interkom umožňuje rychlejší a jednodušší přístup, protože podporuje nejširší škálu přístupových technologií – včetně WaveKey, nejrychlejší technologie mobilního přístupu s využitím Bluetooth a všech technologií vstupních karet. Samozřejmostí je také inteligentní PIN klávesnice.

Díky nainstalované přístupové technologii WaveKey podporuje 2N IP Style režimy Touch, Tap in App a Motion. Režim Motion znamená, že pokud má uživatel na svém mobilním zařízení autorizovanou aplikaci, kamera interkomu zaznamená jakýkoli pohyb této osoby v zorném poli 170° a automaticky otevře dveře.

Nejpopulárnější

To Top