Video

Nový 4K projektor Panasonic zajistí plynulé a detailní zobrazení

Na trhu, který zahrnuje řešení pro firmy a vzdělávání, roste poptávka po velmi vysokém rozlišení pro zobrazení detailů. Společnost Panasonic doplnila svou osvědčenou jednočipovou technologii laserové projekce DLP SOLID SHINE o technologii Quad Pixel Drive a vyvinula projektor PT-FRQ50 se svítivostí 5 200 lumenů.

Úžasných zábavných efektů lze dosáhnout také promítáním na rychle se pohybující objekty s dokonalou přesností, díky vývojové sadě softwaru pro sledování objektů v reálném čase ET-SWR10 (Real-Time Tracking Software Development Kit) . Projektor poskytuje plynulý a detailní obraz ve 4K rozlišení (3840 x 2160) a současně podporuje snímkovou frekvenci 240 Hz/1080p s minimální latencí mezi vstupem a výstupem pod 8 ms. Model bude dostupný od ledna 2022.

Projektor Panasonic PT-FRQ50 se hodí pro instalace, kde na detailech opravdu záleží. Quad Pixel Drive je originální technologie společnosti Panasonic pro čtyřnásobení pixelů, vytváří mimořádný 4K obraz, který si zachovává přirozenou ostrost a čistotu. Vysokorychlostní 240Hz zpracování a úzký clonový poměr DMD vytvářejí působivý realistický dojem s rozlišením nejjemnějších podrobností a textur v obrazu bez mřížek a viditelných rastrů. Přesné barvy pro věrnou reprodukci obsahu zajistí technologie Panasonic Rich Colour Enhancer.

Univerzální objektiv s 2,0x optickým zoomem a flexibilní projekční vzdáleností umožňuje použití projektoru v rozličných prostorech. V kombinaci s funkcí V/H Lens Shift (V: +71 %, −48 %, H: +34 %, −27 %) poskytuje větší volnost při volbě umístění projektoru a polohy obrazu. V základu aktivované licence pro aplikaci Geometry Manager Pro[1] umožňují automatickou kalibraci více obrazů současně prostřednictvím kamery a také rozšířenou škálu softwarových možností geometrických úprav a pokročilého maskování.

Tento vysoce spolehlivý projektor s nízkými nároky na údržbu nabízí až 20 000 hodin bezúdržbové projekce, přičemž softwarová aplikace Multi Monitoring & Control Software usnadňuje kontrolu a údržbu. Volitelné funkce včasného varování mohou pomoci předejít neočekávaným výpadkům.

Nejpopulárnější

To Top