Audio

Nové vysoce výkonné audio reproduktory – nechte se pohltit dokonalou party

Společnost Sony představuje pět nových modelů, které rozšíří řadu s označením High Power Audio. Novými modely jsou MHC-V82D, MHC-V72D, MHC-V42D, MHC-V02 a reproduktor pro venkovní party GTK-PG10.

Zvuk, který vás obklopí

Nová řada produktů představuje vysoce výkonné audio systémy, které dokážou ozvučit dokonce i velké prostory probíhající party, díky 360° zvuku a novému systému Jet Bass Booster. Jet Bass Booster, jímž jsou vybaveny modely V82D, V72D, V42D a V02, vytváří čisté a hluboké basy, které zaplní celý prostor jasnými a intenzivními tóny díky pečlivě navrženému kónickému tvaru zvukovodu. Ten zajišťuje vyšší rychlost vzduchu a vysílá basy dále do prostoru tak, aby byly ještě působivější.

 

V82D a V72D nabízí 360stupňový zvuk, s nímž si můžete užívat hudbu, která vás dokonale obklopí. Každý z těchto reproduktorů byl navržen tak, že jsou zadní výškové reproduktory a středové reproduktory s generátorem zvuku natočeny směrem ven. Tak si mohou stejně kvalitní zvuk vychutnat všichni, ať už jsou kdekoli na parketu.

 

Režim Sony LIVE SOUND nabídnou také modely V82D, V72D a V42D: Můžete s nimi navodit pocit jako byste byli na koncertě svých oblíbených hudebníků. Tento režim vytváří širší zvukové pole díky technologii DSP (Digital Signal Processing), která vydává třídimenzionální zvuk. Ten vytváří dojem, že jste v centru dění.

Budiž světlo

Oba reproduktory – V82D i V72D – se mohou pochlubit 360stupňovými party světly, které rozjasní temnou noc. Jejich dynamickým osvětlením můžete rozzářit celý prostor. Model V42D zvládne svými novými světly s širším rozptylem rozjasnit menší prostory. Světelné efekty všech tří modelů se synchronizují s rytmem hudby a vytvoří tak na vaší party nezapomenutelnou atmosféru.

 

Zábava na dotek prstu

Ovládejte party pomocí gest[1], nově máte k dispozici také možnost ovládání vertikálními gesty, jimiž můžete měnit výšky hudby nebo mikrofonů. Všichni se budou s těmito zábavnými hudebními a hlasovými efekty skvěle bavit.

 

Díky novým doprovodným funkcím aplikace Fiestable od Sony si budou lidé blíž. Přátele a rodinu můžete vyzvat ve hře Taiko[2] a otestovat si svůj cit pro rytmus. Proč si nezasoutěžit s novou funkcí, která je nyní k dispozici a zjistit, kdo získal nejvíc bodů.

 

S aplikací Feastable se teď může stát dokonce i váš telefon součástí party osvětlení, díky níž bude synchronizovaný s osvětlením reproduktoru. Navíc počet telefonů, které se mohou připojit, je neomezený, takže na vaší party můžete vytvořit atmosféru jako na koncertě.

 

Nové hlasové ovládání přináší další způsob, jak můžete prostřednictvím aplikace Fiestable s reproduktorem komunikovat. Nabízí množství různých hlasových povelů[3], jimiž můžete ovládat vše od osvětlení a funkcí přehrávání po speciální funkce, mezi které patří například DJ efekty nebo karaoke.

 

Model GTK-PG10 přináší silný zvuk pro úžasné party pod širým nebem.

Reproduktor GTK-PG10 je jako stvořený pro venkovní večírky i grilování. Nabízí silný zvuk společně se speciálním režimem pro venkovní party. Horní panel je otevřený a výškové reproduktory jsou natočeny směrem vzhůru i ven. Díky tomu se zvuk na venkovních party šíří do větší vzdálenosti. Technologie DSP (Digital Signal Processor) se automaticky přizpůsobí nastavení audia, a tím se optimalizuje výkon při venkovním použití.

 

Snadno se přenáší, takže party můžete uspořádat v podstatě kdekoli. Má tvar krychle s vestavěnými držadly, což zásadně usnadní cestu na večírek. Navíc je možné jej použít se stativem a má vestavěný akumulátor, takže si můžete užívat až 13 hodin flexibilního poslechu[4]. Tento reproduktor pro venkovní použití dále nabízí stolek a držák na hrnek, který je umístěn na vrchním panelu odolném proti polití, takže vaší oslavě už nic nebude stát v cestě. Model je vybaven mikrofonním vstupem – můžete si tak zazpívat nebo užívat karaoke s přáteli či rodinou. Reproduktor rovněž nabídne funkci FM rádia, přehrávání a nabíjení z USB, díky čemuž můžete nabíjet svůj telefon i na cestách.

 

Model GTK-PG10 je kompatibilní s aplikacemi Music Center a Fiestable od Sony, které jsou ke stažení zdarma a přináší další zábavné funkce, jež můžete ovládat dotykem prstu na svém mobilním telefonu.

[1] K dispozici u modelů MHC-V42D MHC-V72D a MHC-V82D
[2] K dispozici u modelů MHC-V72D a MHC-V82D. Určování pořadí dosaženého ve hře zajišťuje aplikace Fiestable.
[3] Dostupné v následujících jazycích: angličtina, španělština (Latinská Amerika), španělština (Španělsko), brazilská portugalština, francouzština, němčina, ruština, italština a polština
[4] Je-li připojeno Bluetooth®. Skutečný výkon se může lišit v závislosti na nastavení, okolních podmínkách a způsobu použití. Kapacita baterie se během času a používáním snižuje.

 

Nejpopulárnější

To Top