Mobil

Nové hodinky Samsung Galaxy Watch

Společnost Samsung Electronics představila nové hodinky Samsung Galaxy Watch. Galaxy Watch přinášejí to nejlepší z prostředí Samsung Galaxy: dlouhou výdrž baterie, schopnosti v oblasti wellness a nadčasový, indiviualizovaný design. Galaxy Watch mají nové možnosti sledování stresu a spánku, a pomáhají tak uživatelům dosáhnout lepších výkonů.

Kromě toho nabízejí širší možnosti výběru stylů včetně nových vzhledů hodinek v barvách Silver, Rose Gold a Midnight Black a nových indivudalizovaných barev pásku.

Zůstaňte ve spojení, ať už vás váš den zavede kamkoli

Galaxy Watch mají zlepšenou výdrž baterie (více než 80 hodin[1]), což odstraňuje nutnost každodenního dobíjení, a pomáhá zákazníkům stihnout během svého náročného týdne vše, co potřebují. Díky delší výdrži baterie mohou teď hodinky snadno fungovat nezávisle na smartphonu a mohou tak skutečně autonomně poskytovat služby v oblasti volání a zpráv, map a hudby. Uživatelé také mohou zahájit a skončit svůj den ranními a večerními briefingy, které jim dají přehled o jejich aktuálním programu a úkolech i o počasí.

 

Žijte vyvážený život

Galaxy Watch byly navrženy s ohledem na zdravý životní styl. Poskytují skutečně celostní zážitek v oblasti zdraví díky funkci sledování stresu[2], která automaticky zjišťuje vysokou míru stresu a nabízí dýchací cvičení, která uživatelům pomohou zachovat si koncentraci. Nová pokročilá funkce sledování spánku[3] navíc monitoruje všechny úrovně spánku včetně cyklů REM, čímž uživatelům pomáhá, aby si monitorovali svůj spánkový režim a zajistili si odpočinek, který potřebují k tomu, aby zvládli celý den.

 

Když mají uživatelé spánek a stres pod kontrolou, Galaxy Watch jim rovněž pomáhají dosáhnout dalších cílů v oblasti zdravého životního stylu. Galaxy Watch přidávají 21 nových cvičení do interiéru, a nabízejí tak celkem 39 cvičení, která zákazníkům umožňují změnit a personalizovat si svůj denní režim. Vyvážené stravování je stejně důležité jako pohyb. Díky hodinkám Galaxy Watch je velice jednoduché s využitím intuitivního sledování kalorií a individuálních doporučení. Uživatelé mohou také sledovat, co jedí na svém zařízení Galaxy a okamžitě zadat nutriční údaje do Samsung Health a do Galaxy Watch, a lépe tak řídit příjem kalorií.

 

Předveďte se se stylovým a nadčasovým designem

Galaxy Watch jsou k dispozici ve více velikostech a stylech: ve velikosti 46 mm jsou stříbrné, ve velikosti 42 mm černé nebo v barvě rose gold. Uživatelé si mohou hodinky personalizovat ještě více díky výběru ciferníků a pásků včetně variant od firmy Braloba, výrobce vysoce kvalitních pásků na hodinky. Galaxy Watch pokračuje v tradici chytrých hodinek Samsung a má jejich otočnou lunetu. Přitom však nabízejí digitální vzhled displeje Always On a lepší použitelnost. Galaxy Watch poprvé nabízejí analogové tikání hodinek a „odbíjení“ hodin, a také hloubkový efekt vrhající stíny, které zvýrazňují každý detail na ciferníku hodinek, a dodávají mu tak tradiční vzhled. Galaxy Watch vykazují odolnost certifikovanou pro vojenské účely[4] se sklem Corning® Gorilla® Glass DX+ a špičkovou odolností vůči vodě v hodnotě 5 ATM[5]. Umožňují tak dlouhodobé využívání v jakémkoli prostředí.

 

Zažijte to nejlepší z prostředí Samsung Galaxy

Galaxy Watch přinášejí uživatelům veškeré výhody prostředí Galaxy, díky čemuž bezproblémově fungují se SmartThings, Samsung Health, Samsung Flow, Samsung Knox, Samsung Pay[6] a s partnerstvími, jako jsou Spotify a Under Armour. Se SmartThings můžete snadno ovládat zařízení na Galaxy Watch – pouhým dotykem na zápěstí – od ranního zapnutí světel a televize po nastavení teploty, než jdete spát. Samsung s Galaxy Watch dále usnadňuje ovládání hudby a multimédií. Spotify umožňuje uživatelům poslouchat hudbu offline nebo bez smartphonu s módem Spotify[7] Offline. Samsung Knox umožňuje zabezpečení informací a pomocí Samsung Flow je možné snadno odemknout počítače nebo tablety.

[1] Výdrž baterie se liší podle zařízení a použití: Galaxy Watch 46 mm (více než 80 hodin za obvyklého využití; až 168 hodin za málo intenzivního využití), respektive Galaxy Watch 42 mm (více než 45 hodin za obvyklého využití; až 120 hodin za málo intenzivního využití). Skutečná výdrž baterie se může lišit v závislosti na připojení k síti, komponentech, nastavení, síle signálu, rušení a mnoha dalších faktorech.
[2] Naměřená hodnota není vhodná k lékařskému využití.
[3] Naměřená hodnota není vhodná k lékařskému využití.
[4] MIL-STD-810: Environmental Engineering Considerations and Laboratory Tests je vojenská norma USA, která zdůrazňuje přizpůsobení konstrukce a limitů určitého vybavení příslušným podmínkám a prostředí; MIL-STD-810G: + Humidity, Altitude Storage, Altitude Operational, Immersion.
[5] Galaxy Watch mají certifikaci ISO 22810:2010 pro náramkové hodinky s hodnotou 5 ATM / 50 metrů za definovaných podmínek, pokud jde o tlak, čas, rychlost a teplotu. To znamená, že obě zařízení lze bezpečně nosit v dešti nebo při sprchování, a lze je používat při aktivitách v mělké vodě, např. při plavání v bazénu nebo v moři. Galaxy Watch by se však neměly používat při potápění, vodním lyžování nebo jiných činnostech zahrnujících náhlé změny teploty, vodních aktivitách za vysoké rychlosti nebo při ponoření ve větší než mělké hloubce. Po použití v mořské vodě je opláchněte sladkou vodou a usušte.
[6] Podporuje pouze NFC. Dostupnost služby se může v různých zemích lišit.
[7] Je vyžadováno členství Spotify Premium (další informace najdete na adrese www.spotify.com)

 

Nejpopulárnější

To Top