Audio

Nová značka audio techniky Audictus vstupuje na český trh

Bezdrátová sluchátka Audictus Winner byla vyladěna hudebními odborníky tak, aby poskytovala ten nejčistší zvuk a nejširší rozsah tónů a současně nabízela zajímavý produkt za atraktivní cenu. Budeš slyšet víc, než u obyčejných sluchátek.

Bezdrátová sluchátka Audictus Winner díky bezdrátovému připojení Bluetooth 4.2 a kvalitním dynamickým měničům s průměrem 40 mm umožňují přehrávat celý rozsah tónů s extrémní důkladností a přenášet mimořádně čistý a kvalitní zvuk bez nutnosti použití propojovacího kabelu. Měkké polstrování náušníků z paměťové pěny navíc účinně tlumí vnější rušivý hluk.

Bez ohledu na to, zda trénuješ v posilovně, nebo posloucháš hudbu v parku, sluchátka Audictus Winner poskytují bezdrátovou volnost až 10 hodin na jedno nabití baterie. Vybila se ti baterie, nebo preferuješ kabelové připojení? To není žádný problém! Sluchátka Winner s funkci 2v1 je možné používat přes Bluetooth připojení, nebo je připojit pomocí přibaleného kabelu typu jack. Díky kabelovému připojení lze tato sluchátka používat i se zařízením, které neumožňuje bezdrátové připojení Bluetooth.

Sluchátka Winner nabízejí celou řadu vlastností, které tě budou hýčkat během každodenního používání. Sluchátka jsou vybavena mimořádně měkkým polstrováním náušníků a hlavového mostu z paměťové pěny, což je zárukou pohodlí i během několikahodinového používání.

Sluchátka Winner se vyznačují odolnou konstrukcí, kterou zpevňuje kovové jádro hlavového mostu. Odnímatelný kabel je další praktickou vlastností, protože nejen šetří baterii, ale v případě poškození si ho jednoduše můžeš vyměnit za jiný. Navíc v balení nalezneš praktický cestovní textilní obal, který chrání sluchátka před poškozením. Bezdrátová sluchátka Audictus Winner jsou dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 791 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top