Mobil

Nová vlajková loď Xperia XZ3 od Sony přináší inovativní design a dokonalý zážitek ze sledování obsahu

Společnost Sony Mobile Communications (dále jen Sony Mobile) pokračuje ve vývoji technologií a designu telefonů Xperia™ a představuje svoji nejnovější vlajkovou loď, model Xperia XZ3, která staví na tom nejlepším z odborných znalostí Sony – od televizorů, audia, foto a video technologií až po herní technologie – to vše v moderním elegantním designu.

„Náš nový vlajkový model chytrého telefonu XZ3 není jen krásný na pohled, ale je také nabitý špičkovými zvukovými a vizuálními technologiemi od Sony, které vám umožní vychutnat si vysoce kvalitní obsah přesně podle záměrů autora pro opravdu podmanivý divácký zážitek přímo ve vašich rukou,“ uvedl Hideyuki Furumi, výkonný viceprezident, ředitel prodeje a marketingu společnosti Sony Mobile Communications.

Nejpodmanivější divácký zážitek, abyste viděli více, slyšeli více i cítili více

Xperia XZ3 je vybavena nádherným 6palcovým displejem QHD+ HDR OLED, který vychází z cenami ověnčené technologie televizorů BRAVIA OLED od Sony, díky níž přináší hlubší odstíny černé, větší kontrast, vyšší ostrost a čistotu obrazu se zářivějšími barvami tak, abyste si mohli maximálně vychutnat svoje oblíbené filmy a obsah. Špičková technologie X-Reality™ pro mobilní zařízení zase „vylepšuje“ obsah ve formátu SDR na kvalitu blížící se HDR (vysokému dynamickému rozsahu). Takže i když sledujete obsah online, můžete si užívat vysokou kvalitu přehrávání, která nabídne vyšší rozlišení, širší barevný gamut a vylepšený kontrast.

 

Efekt podmanivého zážitku z maximální zábavy je dále umocněn špičkovými odbornými znalostmi Sony z oblasti audia. Reproduktory S-Force Front Surround Sound jsou nyní ještě výkonnější s hlasitostí vyšší o 20 % ve srovnání s předchozím modelem. Audio s vysokým rozlišením vám umožňuje poslouchat hudbu podle původního záměru umělce. Technologie DSEE HX zase „dopočítává“ komprimované hudební soubory na kvalitu blížící se audiu ve vysokém rozlišení, zatímco technologie LDAC zajišťuje jedinečnou kvalitu bezdrátového poslechu.

 

Dynamic Vibration System vytváří silný dotykový vjem, který umocňuje hudbu, filmy i hraní. Umožní vám cítit akci a obsah uvádí v život zcela unikátním způsobem.

 

Nový design a intuitivní rozhraní

Zaoblené 3D sklo pokrývající přední a zadní část plynule přechází v  tělo smartphonu a společně vytvářejí luxusní a elegantní bezrámečkový design, který odráží nádherné odlesky a barvy okolí z každého úhlu. Model XZ3 padne pohodlně do ruky, díky zvětšenému displeji 18:9, který tvoří tělo telefonu s minimalistickými okraji.

 

Zásadní je, že XZ3 nedělá kvůli odolnosti kompromis v designu[i] díky kombinaci 3 mm tenkému kovovému rámu z hliníku v kombinaci s Corning® Gorilla® Glass 5 a certifikací IP65/IP68. Na výběr jsou čtyři nádherné barvy[ii] v designu, který odráží váš individuální styl: Black, White Silver, Forest Green, and Bordeaux Red.

 

XZ3 dostala rovněž nové uživatelsky přívětivé rozhraní Side sense, které využívá UI k tomu, aby zajistilo snadný a pohodlný přístup k vašim oblíbeným aplikacím. Jednoduše dvakrát poklepejte na jednu ze stran vaší XZ3 a telefon sám chytře předpoví a zobrazí, které aplikace chcete dále použít a umístí je tak, abyste je měli snadno na dosah, aniž byste je museli složitě hledat. Rozhraní Side sense bylo navrženo s ohledem k velkým displejům a nabízí jejich bezproblémové ovládání jednou rukou.

 

Pokročilý fotoaparát Motion Eye™ a UI u Xperie

XZ3 je vybavena novou technologií Smart launch využívající UI, která okamžitě uvede fotoaparát do pohotovosti, když telefon držíte horizontálně a zajistí, že vám nikdy neuteče ten pravý okamžik. Technologie chytrého spouštění (Smart launch) společně s dalšími funkcemi využívajícími UI, k nimž patří Superior Auto, prediktivní snímání, prediktivní autofokus a snímání úsměvu, zaručují, že vám fotoaparát XZ3 zajistí tu nejlepší šanci na skvělý snímek. A samozřejmě pouze fotoaparát Motion Eye™ od Sony nabízí nahrávání filmů ve 4K HDR pro natáčení na profesionální úrovni a Full HD Super slow motion s rychlostí 960 fps pro dramatické záběry.

 

Hlavní fotoaparát s 19 MP doplňuje 13MP přední fotoaparát, nejlepší ve své třídě, který vám umožní zachytit nádherná a vylepšená selfie s beauty efekty a bokeh pro kreativní snímky. Kromě toho nyní nabízí pokročilý 3D Creator uživatelům možnost dodat svým skenům mimiku, ať už je pořídíte předním nebo hlavním fotoaparátem, takže budou ještě reálnější.

 

Silný výkon

Model XZ3 je vybaven špičkovou mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon™ 845, která poskytuje uživatelům nejvyšší maximální rychlost připojení 1,2 Gbps na světě. Extrémně podmanivý divácký zážitek si navíc můžete vychutnávat celý den díky několika užitečným funkcím baterie, mezi které patří například funkce Smart Stamina, režim STAMINA plus, funkce Battery Care[iii] a technologie adaptivního nabíjení Qnovo Adaptive Charging, která udržuje baterii v dobrém stavu a prodlužuje její životnost.

[i] XZ3 je vodě a prachu odolná, takže si nemusíte dělat starosti, když vás zastihne déšť nebo když ji potřebujete omýt pod tekoucí vodou, ale nezapomeňte, že všechny porty a krytky musí být pevně uzavřeny. Zařízení byste neměli ponořit do vody úplně nebo je vystavovat působení slané, mořské či chlórované vody nebo tekutinám jako nápoje. Zneužití a nesprávné použití vede k neplatnosti záruky. Zařízení bylo testováno podle norem IP65/68. Více informací naleznete na www.sonymobile.com/waterresistant. XPERIA XZ3 nemá krytý USB port pro připojení a nabíjení. USB port musí být před nabíjením dokonale suchý.

[ii] Dostupnost barev se na jednotlivých trzích může lišit
[iii] Battery Care nabije telefon na 90%, potom vyčká a na 100% jej nabije těsně před tím, než obvykle vstáváte.

 

Nejpopulárnější

To Top