Hry

Nová střihová karta AVerMedia Live Gamer MINI

Společnost AVerMedia, přední světový výrobce zařízení pro sdílení herního obsahu, uvádí na trh Live Gamer MINI. Nástupce nejprodávanější karty Live Gamer Portable Lite nabízí Full HD rozlišení při 60 snímcích za sekundu.

Live Gamer MINI disponuje technologií plug and play pro vysílání a nahrávání obsahu prostřednictvím USB 2.0 bez nutnosti instalace ovladačů. V kombinaci s nově navrženým AVerMedia Stream Engine softwarem pro podporu aplikací třetích stran je schopna pracovat s nulovým využitím procesoru.

„Čekání streamerů, YouTuberů a hráčů na plnohodnotnou, cenově dostupnou střihovou kartu, je u konce,“ říká Ellen Yen, AVerMedia produktový manažer, a dodává: „Live Gamer MINI byla navržena velmi pečlivě i s ohledem na začátečníky. Výkonné, uživatelsky přívětivé zařízení pro záznam umožňuje tvůrcům sdílet obsah prakticky okamžitě.“

Střihová karta spolupracuje se streamovacími aplikacemi třetích stran, jako jsou Streamlabs, OBS a Xsplit. AVerMedia Stream Engine poskytuje uživatelům prostředí pro nahrávání originálního herního obsahu bez dalšího zatížení procesoru, zatímco mohou i nadále vysílat s webkamerou a grafikou tak, jak jsou zvyklí. Pro tvůrce vyžadující vysílání na více platforem zároveň, např. na YouTube, Twitch či Facebook a jiné, je k dispozici vlastní AVerMedia software RECentral s možnosti nastavení rozlišení a datového toku zvlášť pro jednotlivé sociální sítě a to v rámci jednoho počítače.

AVerMedia Live Gamer MINI je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 3350 Kč s DPH v České republice a 129,90 euro s DPH na Slovensku.

Nejpopulárnější

To Top