Audio

Nová špuntová sluchátka Cooler Master

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh dva nové modely špuntových sluchátek MH710 a MH703.

„Naším cílem bylo přinést na trh špunty, které splní požadavky hráčů mobilních her, budou lehké, snadno přenosné a nabídnou kvalitní zvuk. Díky naší patentované technologii Focus FX 2.0 lze jedním stisknutím změnit výkon bassů,“ říká Bryant Nguyen, manažer Cooler Master pro příslušenství.

Cooler Master MH710 a MH703 jsou prvními špuntovými sluchátky určenými pro gaming. Disponují 10mm neodymovými měniči poskytujícími hi-fi zvuk a několika různými náhradními silikonovými špunty pro maximální komfort. Jsou kompatibilní napříč herními platformami a podporují počítač, PlayStation 4, Xbox One a většinu mobilních zařízení. Samozřejmostí je pak integrovaný mikrofon v ovladači umístěném na kabelu s tlačítkem pro multimediální funkce a přijmutí hovoru.

Zatímco MH703 nabízí v balení rozdvojku z 4polového 3,5mm jack konektoru pro použití s PC, vyšší MH710 kromě toho přidává také moderní redukci z 3,5mm jack konektoru na USB-C a redukci do letadla.

Model MH710 je navíc vybaven technologií Focus FX 2.0, která uživateli umožňuje pomocí jednoho tlačítka zvolit mezi výraznými bassy a celkovým jasným zvukem pro poslech hudby a filmů, nebo upozaděnými tóny ve středních a vyšších polohách pro hraní her.

Herní špuntová sluchátka MH710 a MH703 budou dostupná v Evropě u lokálních prodejců od 20. února 2019 za doporučené koncové ceny 59,99 euro, respektive 39,99 euro.

Nejpopulárnější

To Top