Audio

Nová řada reproduktorů EXTRA BASS od Sony

Společnost Sony obohatila svoji řadu bezdrátových reproduktorů EXTRA BASS™ novými přírůstky v podobě přenosných reproduktorů SRS-XB12, SRS-XB22 a SRS-XB32, společně s novým vysoce výkonným reproduktorem GTK-XB72.

Zvuk, který vám vyrazí dech

Zažijte hluboké a úderné basy s oblíbenými reproduktory EXTRA BASS™ od Sony. Novinky XB22 a XB32 mají duální pasivní membrány, které fungují společně se stereofonními širokopásmovými reproduktory tak, že zkvalitňují reprodukci nízkofrekvenčních tónů a dodávají basům sílu, i přes kompaktní rozměry konstrukce. Model XB12 využívá jednu pasivní membránu, aby dosáhl obdobného efektu.

 

Velká schránka a mohutné basové reproduktory modelu XB72 vytváří silnější basy a pokrývají větší prostor výkonným zvukem.

XB22, XB32 a XB72 nabízí režim LIVE SOUND, s nímž si můžete vychutnat trojrozměrný hudební zážitek, jako byste se ocitli na koncertě. Režim LIVE SOUND šíří zvuk dál do prostoru prostřednictvím naklopených reproduktorů a využívá technologii DSP. Vytváří trojrozměrný zvuk – hudba vás obklopí tak, jako byste se ocitli na hudebním festivalu. Tato řada je ideální pro fanoušky hudebních stylů jako jsou hip-hop, dance a rap, kterým při poslechu záleží na basech.

 

Rozjeďte party

Díky snadno přenosnému designu a vestavěnému akcelerometru nabízejí XB22 a XB32 také funkci Party Booster. Reproduktory reagují, když na ně poklepáte a vytvoří unikátní osvětlení i zvukové efekty. Kromě toho si můžete s XB72 užívat také celou řadu dalších zábavných party funkcí s doprovodnou aplikací Fiestable. Nastavte si svůj večírek přesně podle vašich představ pomocí hlasového ovládání nebo využijte nový způsob ovládání pomocí gest či interaktivní party osvětlení. Jednoduše si v bezplatné aplikaci Fiestable zvolte party osvětlení (Party Lights) a rozjasněte svůj telefon synchronizovaně s hudbou.

 

Jakýkoli prostor teď můžete proměnit zdokonaleným pestrým trubicovým party osvětlením modelů XB32 a XB72. XB32 a XB72 září mnoha barvami a mají v záloze také efekt blýskajícího stroboskopu, takže vašemu večírku dodají klubovou atmosféru. Navíc synchronizují světla s rytmem vaší oblíbené hudby. Dodejte svému večírku ještě osobnější ráz a nastavte si party funkce přesně podle svého pomocí aplikace Fiestable[1]. XB22 nabízí také možnost jednobarevného trubicového světla, které vaši party rozsvítí.

 

Přežije každý večírek

Reproduktory splňují normu krytí IP67, která udává, že je produkt odolný proti prachu a vodě. Model XB12 má povrch z materiálu podobného gumě, zatímco XB22 a XB32 mají povrch kombinovaný s omyvatelnou textilií. Díky tomu váš reproduktor přežije bez úhony každý večírek. XB32 a XB22 jsou také odolné proti korozi a nárazuvzdorné[2], takže už vás nic nemůže zastavit a vy si můžete užívat hudbu na maximum, kdekoli se vám zachce. Díky nové nabídce barev teď budou vaše večírky ještě stylovější.

 

Reproduktory nabízejí dlouhou výdrž baterie i snadno přenosný kompaktní design s držadlem pro snadnou manipulaci[3], takže si můžete vzít hudbu kamkoli s sebou. XB32 vám dokonce dokáže nabít smartphone, takže už neexistuje žádná výmluva, proč večírek ukončit.

[1] Osvětlení a ovládání pohybem je možné u XB32 personalizovat prostřednictvím aplikace Fiestable. Dodatečná personalizace je možná u modelu XB72 prostřednictvím aplikací Fiestable.
[2] Není tím zaručena odolnost proti poškození, rozbití nebo odolnost proti prachu a vodě za všech podmínek. Deformace nebo poškození následkem upuštění zařízení či následkem vystavení mechanickému nárazu může způsobit snížení odolnosti proti prachu a vodě.
[3] Držadlem pro snadnější přenášení je vybaven pouze model XB72

Nejpopulárnější

To Top