Hry

Nová počítačová skříň Cooler Master MasterCase SL600M

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí novou řadu elegantních počítačových skříní SL „Sleek“. Prvním modelem, reprezentujícím profesionální moderní design a dostatečný výkon pro herní odvětví, je MasterCase SL600M, smazávající hranici mezi produktem určeným pro práci a zábavu.

Dominantními prvky Cooler Master MasterCase SL600M jsou futuristické panely z pískovaného hliníku. Ačkoli skříně pro herní využití často vypadají více extravagantně než konzervativní profesionální pracovní stanice, model MaserCase SL600M si bere od každého něco. Drží si dostatečný nadhled, poskytuje potřebný prostor pro výkonné komponenty a klade důraz na redukci hluku a účinný průchod vzduchu.

Spojení elegantní estetiky a rozšířené funkčnosti pro herní segment znamená více než jen změny exteriéru, ale udává i nový pohled na systémové uspořádání a metody chlazení. Na rozdíl od tradičních způsobů využívá skříň přirozené vlastnosti teplého vzduchu stoupat vzhůru a dále umocňuje účinnost tohoto proudění pomocí dvou 200mm ventilátorů. Tomu napomáhá i umístění zdroje mimo proud vzduchu a minimum otvorů.

Hlavními přednostmi jsou:

Vertikální komínový efekt – 200mm ventilátory umístěné na spodní straně podporují a zefektivňují přirozené proudění teplého vzduchu vzhůru a vyvádí jej navrchu.
Technologie redukující hluk – Konstrukce panelů potlačuje únik hluku. Dva 200mm ventilátory pohání větší objem vzduchu v porovnání s menšími ventilátory a to při nižších otáčkách. Zároveň je lze ovládat pomocí posuvníku na předním I/O panelu.
Prémiové hliníkové panely – Přední a vrchní panely jsou vyhotoveny z hliníku s jemným, pískovaným povrchem.
Otočný PCI rámeček – PCI rámeček s možností otočení o 90 stupňů poskytuje jedinečnou příležitost k usazení grafických karet do vertikální polohy, nebo s větším místem od bočního skleněného panelu.
Univerzální rámečky pro disky – Model MasterCase SL600M disponuje univerzálními rámečky pro umístění SSD, HDD, vodní pumpy či zásobníku na chladicí kapalinu. Tyto rámečky lze připevnit do libovolné pozice uvnitř skříně včetně pozice za předním panelem nebo na spodním rámečku pro ventilátory.
Pokročilý I/O panel – Snímač přiblížení automaticky spustí podsvícení USB portů pro snadnou dostupnost ve tmě. Panel se také dočasně rozsvítí před automatickým vypnutím počítače. I/O panel nabízí porty USB 3.1 (Gen 2) Type-C, čtyři standardní USB, posuvník pro ovládání rychlosti otáček ventilátorů, jeden 3,5mm headset jack konektor pro vedení signálu zvuku a mikrofonu dohromady a jeden dedikovaný 3,5mm jack konektor pro mikrofon.
Cooler Master MasterCase SL600M bude k dispozici koncem listopadu za doporučenou cenu 5990 Kč s DPH v Če

Nejpopulárnější

To Top