Domov

Nová odpovídací jednotka 2N Indoor View

Nová odpovídací jednotka 2N Indoor View ohromí barevným dotykovým displejem o rozměru 7 palců s naprosto jemným HD obrazem. Leštěný povrch ze 4 mm silného tvrzeného skla jí dodává nejen nevšední eleganci, ale také zvýšenou odolnost proti poškrábání a nárazu. Kromě přijetí videohovoru, otevření dveří, přehrání zmeškaných videohovorů či zapnutí tichého modu, jednotka v klidovém režimu navíc zobrazuje aktuální předpověď počasí. Díky širokoúhlému obrazu mohou uživatelé s přehledem přečíst i jmenovku kurýra. Krystalicky čistý zvuk v HD kvalitě garantuje použití audio kodeku G.722, inovativní výstup pro reproduktor a systém pro potlačení okolních ruchů. Kromě tradičního umístění displeje na stěnu je k dispozici i stojánek pro praktickou instalaci na stůl na recepci nebo v kanceláři.

„Inspirovali jsme se našimi zákazníky a víme, že design je pro ně stejně důležitý jako inovace. Novou jednotku jsme proto navrhli především jako luxusní doplněk interiéru moderních rezidencí. Nepředstavuje jen rozšíření produktové nabídky pro tuto cílovou skupinu, ale především jasný důkaz toho, že i nadále chceme vyvíjet špičková zařízení a udávat globální trend v našem oboru,“ uvedl Tomáš Vystavěl, ředitel divize produktů společnosti 2N Telekomunikace.

„Moderní interiér si zaslouží designové prvky a věřím, že právě naši novou jednotku se nikdo nebude stydět vystavit v kuchyni nebo obývacím pokoji. Svým stylovým designem se hodí i do velmi luxusních interiérů a kromě toho uživatelům poskytne skvělý zážitek,“ doplnil Tomáš Vystavěl.

Elegantní a sofistikovaný design jednotky vyvinul špičkový český designér Kryštof Nosál, který získal řadu prestižních mezinárodních ocenění včetně Red Dot, Good Design a iF Design Award.

„Jedná se o prémiový produkt, takže bylo nezbytné přijít s designem, který přidal skutečnou estetickou hodnotu. Také musel být dostatečně flexibilní, aby doplnil každý typ interiéru. Konečný design je evolucí dvou předešlých jednotek, na kterých jsme pracovali – 2N Indoor  Compact a 2N Indoor Talk, která získala ocenění iF Design Award. U novinky jsme se snažili podtrhnout sofistikovaný, klasický vzhled,“ uvedl Kryštof Nosál.

Instalace a zapojení jednotky 2N Indoor View jsou velmi snadné. Využití strukturované kabeláže typické pro dnešní domy umožňuje 2N Indoor View doslova zacvaknout do systému a během pár sekund zajistit komunikaci i napájení přes PoE. Všechny nové odpovídací jednotky lze snadno nastavit přímo přes jejich webové rozhraní či vzdáleně s využitím cloudové služby 2N Remote Configuration. Tím navíc administrátorům a správcům objektů kompletně odpadají starosti spojené s nastavováním routerů a firewallů. Jednotka se dodává v elegantní černé nebo čistě bílé barvě.

2N Indoor View doplňuje řadu designových odpovídacích jednotek, z nichž každá splňuje potřeby jiné cílové skupiny. Dalšími produkty v portfoliu jsou 2N Indoor Touch 2.0, která poskytuje plnou integraci se systémy domácí automatizace a byla vítězem prestižní ceny Red Dot Design Award, 2N Indoor Talk, která získala ocenění iF Design Award, a 2N Indoor Compact, obě určené pro běžné bytové domy. Všechny čtyři jednotky byly také navrženy se zaměřením na ochranu uživatelů před kybernetickými hrozbami.

Young woman controlling home with a digital touch screen panel installed on the wall in the living room. Concept of a smart home and mobile application for managing smart devices at home

Nejpopulárnější

To Top