Mobil

Nová Motorola moto g52

Seznamte se s novým moto g52, nejnovějším přírůstkem do rodiny moto g. Nové zařízení společnosti Motorola přináší neuvěřitelný zážitek ze zábavy díky ultraširokému displeji OLED a dvěma velkým stereofonním reproduktorům vyladěným technologií Dolby Atmos. Může se také pochlubit systémem tří kamer a dlouhou výdrží baterie.

Smartphone moto g52 se pyšní jedním z nejtenčích designů ve své kategorii a dodává se ve třech elegantních barvách: Charcoal Grey, Porcelain White a Glacier Blue. Designem to však jen začíná, uživatelé nových smartphonů Motorola se mohou těšit na ultraširoký 6,6palcový displej OLED s vyšší obnovovací frekvencí 90 Hz. Díky rozlišení Full HD+ jsou fotografie pozoruhodně ostré a detailní bez nežádoucích pixelace.

Dva velké stereofonní reproduktory s podporou Dolby Atmos vám umožní ponořit se hlouběji do oblíbených pořadů nebo filmů s plnějším, vícerozměrným zvukem. Nový přístroj také přináší hudbu s větší hloubkou a čistotou, což zvyšuje multimediální zážitek a přibližuje uživatelům jejich oblíbené umělce.

Rozvíjejte svou kreativitu s kompletním systémem tří fotoaparátů se čtyřmi úžasnými možnostmi použití. Hlavní 50MPx snímač s technologií Quad Pixel vám umožní zachytit důležité okamžiky, pořídit ostřejší snímky při slabém osvětlení a přiblížit se k akci, aniž by vám unikl jediný detail, díky speciálnímu fotoaparátu Macro Vision. Kombinace ultraširokoúhlého záběru a snímače hloubky navíc nabízí dvě neuvěřitelné perspektivy: ultraširokoúhlý záběr ideální pro pořizování skupinových fotografií a portrétní záběr, při kterém snímač hloubky spolupracuje s hlavním fotoaparátem a automaticky rozostřuje pozadí pro profesionálně vypadající portréty. Třešničkou na dortu je 16MPx přední fotoaparát s malou clonou a velkou hloubkou ostrosti, který uživatelům umožňuje vidět a sdílet více ze svého okolí.

Pro maximalizaci dlouhodobého výkonu telefonu je moto g52 vybaven mobilní platformou Snapdragon® 680, která zvyšuje výkon o více než 20 % ve srovnání s předchozí generací platformy. A díky nabíjení TurboPower™ 30 mohou uživatelé rychle dobít baterii s kapacitou 5 000 mAh.

Moto g52 navíc používá čistou verzi operačního systému Android 12, včetně funkcí, jako je panel ochrany soukromí, který poskytuje jasný a komplexní přehled o tom, kdy aplikace přistupovaly k poloze, fotoaparátu nebo mikrofonu zařízení, což celkově usnadňuje správu oprávnění. Tyto funkce spolu s nejnovější funkcí “Material You“ v kombinaci s My UX umožňují přizpůsobit telefon tak, aby co nejvíce vyhovoval uživatelům.

Nejpopulárnější

To Top