Domov

Nová kolekce venkovního osvětlení Philips Hue outdoor

Philips Lighting přichází s  novinkou ve formě rozšíření stávajícího systému inteligentního osvětlení Philips Hue o novou kolekci venkovního osvětlení Philips Hue outdoor. Řada venkovního osvětlení Philips Hue outdoor se spoustou nástěnných i sloupkových svítidel najde své uplatnění všude, ať se jedná o zahradu, terasu nebo balkon.

Nové produkty budou k dostání jak ve variantě Hue white ambiance s rozsahem od teplého bílého až po chladné denní světlo, tak i ve variantě Hue White and Color Ambiance, která disponuje 16 miliony barev. Cílem rozšíření kolekce Philips Hue o venkovní osvětlení je zajistit všem uživatelům zvýšení bezpečnosti a domácí pohody i mimo zdi domova. Vytvoření dokonalé venkovní atmosféry prostřednictvím jediného tlačítka nebylo nikdy snazší.

Stejně jako všechny produkty značky Philips Hue je i venkovní řada Hue outdoor plně kompatibilní se stávajícím ekosystémem osvětlení Philips Hue. A samozřejmě disponuje i stejnými vlastnostmi jako vnitřní systém inteligentního osvětlení. Ať už jste doma nebo na cestách, jednoduchým připojením venkovního osvětlení k Philips Hue bridge můžete ovládat vaše osvětlení prostřednictvím jediného tlačítka. Stejně jako u vnitřního osvětlení Philips Hue můžete ovládat vaše venkovní osvětlení skrze aplikaci Philips Hue nebo prostřednictvím vašeho hlasu. Vytvoření dokonalé atmosféry v jakémkoliv vnějším prostoru nikdy nebylo jednodušší! Prostřednictvím aplikace Philips Hue lze také spustit funkci Home & Away, která vás na základě informací o vaší poloze při příchodu přivítá rozsvícenými světly.

Kolekce Philips Hue outdoor se skládá z řady produktů.  Celá kolekce byla navržena tak, aby si z ní vybral skutečně každý, ať už se jedná o estetickou stránku či individuální potřeby osvětlení. Část svítidel je určena k umístění v blízkosti vstupních dveří, aby vás mohla světlem přivítat hned u příchodu. Pomocí aplikace Philips Hue pak můžete venkovní osvětlení dálkově aktivovat či naopak deaktivovat nebo nastavit automatické zapínání či vypínání světel v určitých částech dne.

S Philips Hue White and Color se váš venkovní prostor posune na zcela novou úroveň, ať už budete pořádat večeři pro přátele, relaxovat s knihou v horkém letním večeru nebo je vaším přáním zahradu prostě jen zkrášlit prostřednictvím krásných odstínu milionů barev. Součástí nové venkovní kolekce je jedinečný reflektor Philips Hue Lily, který skvěle poslouží při osvětlování rostlinných záhonů nebo okrasných květin. Prostřednictvím aplikace Philips Hue budete mít na výběr z 16 milionů barev! Pro osvětlení terasy či zvelebení vašeho venkovního prostoru naopak poslouží světlo Philips Hue Calla. Je jen na vás, jakou barvu, odstín a intenzitu zvolíte, naslouchejte svému vkusu či náladě. Fantazii se meze nekladou.

Všechny venkovní produkty kolekce Philips Hue outdoor byly navrženy tak, aby jejich instalace byla co nejsnazší, a nabízí až 16 milionů barev a teplotu světla od 2200 do 6500 Kelvinů. Kolekce Hue outdoor bude dostupná na prodejnách v průběhu července 2018.

Nejpopulárnější

To Top