Hry

Nová generace RGB herních klávesnic HyperX Alloy Elite RGB

Značka HyperX uvedla do prodeje klávesnici HyperX Alloy Elite RGB. Tato klávesnice se veřejnosti poprvé představila už na veletrhu CES 2018 a od té doby je netrpělivě očekávanou novinkou. Tato klávesnice představuje pro značku HyperX obrovský krok, protože poprvé uvádí herní periferii i s podpůrným software NGenuity. HyperX Alloy Elite RGB staví na základech a vysoké kvalitě své předchůdkyně HyperX Alloy Elite.

Nová klávesnice má kvalitní slitinové tělo a využívá špičkové spínače Cherry MX ve všech třech standartních variantách, tedy RED, BLUE a BROWN. Všechny spínače jsou ale nyní podsvícené samostatnými RGB diodami s barevným rozsahem více než 16 milionů barev. Změnami prošely i Lightbar a ovládací tlačítka pro média i klávesy funkčních režimů. Všechny zmíněné prvky také dostaly RGB podsvícení pro umocnění světelných efektů. Díky velmi pozitivním ohlasům hráčů zůstaly u nové klávesnice zachovány pohodlná područka, průchozí USB 2.0 port a kvalitní opletený kabel. Novinkou uvnitř klávesnice je paměťový čip, který otevírá nové možnosti RGB v kombinací s programem NGenuity.

Po stažení programu NGenuity do svého počítače si mohou hráči vytvořit libovolný počet profilů klávesnice pro různé aplikace. Profily obsahují nastavení podsvícení kláves, lightbaru i funkčních prvků klávesnice, jako jsou mediální tlačítka. Aplikace NGenuity umožňuje také snadnou tvorbu maker pro klávesové zkratky. Do integrované paměti uvnitř HyperX Alloy Elite RGB lze nahrát tři z těchto profilů a následně je použít na jiném PC i bez nutnosti instalace software. To umožní hráči vzít svou klávesnici kamkoliv – na turnaj, ke kamarádovi nebo na LAN party a všechna nastavení mít vždy u sebe. Navíc může v každém profilu měnit nastavení jasu ve 4 stupních.

Stejný software umožní v budoucnu ovládání podsvícení a nastavení citlivosti také u myši HyperX Pulsefire Surge RGB. Ta by podle plánu měla dorazit do obchodů ve druhém čtvrtletí tohoto roku.

Klávesnice zároveň nabízí Anti-ghosting, N-key rollover a game mode, který zabrání náhodnému zmáčknutí klávesy WINdows a podle nastavení uživatele vyřadí i některé klávesové zkratky, jako například ALT+F4, nebo CTRL+TAB.

Rozměry (š×v×h): 444 × 37,40 × 226,80 mm (s opěrkou pro zápěstí)

Hmotnost (klávesnice s opěrkou pro zápěstí a kabelem):  1.467g

Nejpopulárnější

To Top