Audio

Nová edice reproduktorů Ultimate Ears McLaren Megaboom

Značka Ultimate Ears dnes ve spolupráci s týmem formule 1 McLaren uvedla na trh dva nové reproduktory Ultimate Ears MEGABOOM limitované edice. Obě značky sázejí na moderní technologie, inovaci a design. Právě kvůli tomu se rozhodli vytvořit společnou limitovanou edici reproduktorů MEGABOOM McLaren, která přináší energii ze závodů formule 1 do přenosných bezdrátových reproduktorů podporující technologii Bluetooth s úžasným 360° zvukem a hlubokými basy.

Edice MEGABOOM McLaren je dostupná ve dvou designech, které poukazují na odkaz a dlouhou historii týmu McLaren. Zároveň jsou inspirované barvami dvou ikonických modelů aut tohoto týmu:

●     Edice MEGABOOM McLaren MCL33: Inspirovaná modelem McLaren Challenger 2018. Na první pohled zaujme křiklavou oranžovou barvou, což je odkaz na původní model formule, se kterým McLaren závodil před 50 lety.

●     Edice MEGABOOM McLaren MP4/4: Tato edice vychází z jednoho z nejpopulárnějších modelů v celé historii formule 1. Vůz MP4/4, který je s 15 vyhranými Velkými cenami v roce 1988 považován za nejúspěšnější model, slaví tento rok 30. výročí.

Dnes při příležitosti Velké ceny Španělska 2018 se chystá společnost Ultimate Ears s týmem McLaren odhalit své nové produkty ve známém podniku Café Del Mar. Akce se bude konat během slavnostního oběda. Tento společný projekt podtrhuje společnou filosofii obou značek Ultimate Ears a McLaren, kterou je chuť závodit na plno, užívat si přitom zvuk vozů formule 1, vášeň závodníků, fanoušků a týmů.

Reproduktory MEGABOOM jsou důležitou součástí vybavení garáže týmu McLaren. Závodní atmosféru podporuje dunění silných basů. Jedná se o voděodolný výrobek (opatřen certifikátem IPX7), který je prakticky nezničitelný, s výdrží baterie až 20 hodin a dosahem Bluetooth do 30 m. Doporučujeme instalaci aplikace MEGABOOM, která umožňuje bezdrátové propojení až 150 reproduktorů modelů Ultimate Ears BOOM, BOOM 2 a MEGABOOM pro ozvučení velkých akcí.

Cena a dostupnost

Edice MEGABOOM McLaren MCL33 a MEGABOOM McLaren MP4/4 jsou dostupné ve vybraných evropských zemích od 11. května za doporučenou maloobchodní cenu 7 690 Kč.

Nejpopulárnější

To Top