IT

Notebooky ThinkPad na nových AMD technologiích

Lenovo představilo nejnovější přírůstky do portfolia spolehlivých notebooků ThinkPad: T495, T495s a X395. Tyto nové notebooky s Windows® 10, až 2. generací procesorů AMD Ryzen 7 PRO Mobile a grafickými kartami Radeon™ Vega, se řadí mezi lehké a mobilní stroje legendární série. Oproti starší generaci mají až o 4 hodiny delší výdrž baterie a o 18 % vyšší výkon. Bezpečnost, design a kvalitní zpracování samozřejmě nebyly opomenuty.

S vývojem pracovního prostředí uživatelé poptávají chytřejší a bezpečnější zařízení, která poskytují funkce a výhody, díky kterým je notebook středobodem každodenního života. Na základě ThinkPad Mil-Spec testování, nově s G-force crash testem4, Lenovo tyto nové notebooky opravdu prověřilo.  Jsou dostatečně odolné a výkonné, a disponují přizpůsobivými, postranními dokovacími porty pro lepší zapojení, stabilitu a delší odolnost.

Zažijte jasnější a ostřejší kvalitu obrazu, přičemž nemusíte obětovat výdrž baterie1, odolnost nebo celkový vzhled. Displej o velikosti 14“ s Full HD rozlišením a jasem 400 nitů ulehčuje čtení v tmavém prostředí, a to i při nižším nastavení. Navíc je vybaven Radeon FreeSync™ technologií,3 která zlepšuje kvalitu pixelů a zajišťuje plynulou obnovovací frekvenci – ideální pro videa, prezentace a občasné hraní.

Pro větší komfort při skupinových hovorech, spojilo Lenovo duální mikrofony ThinkPad a vylepšili 360° poslech. VoIP konference jsou tedy lépe slyšitelné, zvláště pro účastníky v hlučném prostředí.

ThinkShutter je integrovaný bezpečnostní kryt webkamery. Pro zvýšení bezpečnosti jsme na modelech T495s a X395 do systému zakomponovali volitelný ePrivacy filtr, ThinkPad PrivacyGuard, s cílem zabezpečit to, co se děje na vaší obrazovce před slídili okolo vás. Procesory Ryzen PRO přicházejí s novou funkcí AMD Memory Guard, která šifruje RAM v reálném čase a pomáhá chránit proti útočníkům s fyzickým přístupem k systému.

Nejpopulárnější

To Top