IT

Notebook HP ProBook x360 440 G1

HP představilo nový HP ProBook x360 440 G1 určený především pro rostoucí firmy a mobilní pracovníky. Ty bude chtít oslovit praktickou překlopnou konstrukcí, stylovým designem, vysokým výpočetním výkonem a „byznysovými“ funkcemi.

Srdcem nového ultratenkého zařízení s operačním systémem Windows 10 je 8. generace procesorů Intel® Core™. Také díky nim nabízí výkon, zabezpečení a odolnost, které firmy potřebují, to vše navíc v oblíbeném všestranném 360° balení. Uživatelé mohou rychle zpracovávat své nápady pomocí volitelného digitálního pera a snadno nahradit stolní počítač díky jedinému kabelu umožňujícímu dokování přes USB-C™.

Funkce nového zařízení:

Zabezpečení, odolnost a správa pro firmy: Odolnost potřebná pro firemní počítač a účinná obrana proti hackerským útokům s vestavěným zabezpečením HP BIOSphere Gen4, firmwarem, který automatizuje ochranu BIOSu a usnadňuje správu.
Výpočetní výkon a výdrž: Dostatek výkonu pro všechny aktivity díky procesorům Intel® Core™, dlouhá výdrž na baterii a podpora dokování prostřednictvím USB-C™ umožňujícího přenos dat, videa i napájení skrze jediný kabel.
Přizpůsobivost: Čtyři módy použití, díky kterým se přizpůsobí každé situaci, ať už jako laptop, tablet, stojan, nebo stan.
HP ProBook x360 440 bude v České republice dostupný od 1. 8. 2018 za cenu začínající na 19 900 Kč.

Nejpopulárnější

To Top