Mobil

Nokia 2 už je na českém a slovenském trhu

Nokia 2, zatím cenově nejdostupnější model z portfolia chytrých telefonů HMD Global nabízející až dva dny provozu na jedno nabití baterie[i], je dostupný na českém a slovenském trhu s doporučenou maloobchodní cenou 2.999,- Kč s DPH, resp. 119 €.

V České republice a na Slovensku přichází do prodeje Nokia 2, aktuálně cenově nejdostupnější chytrý telefon z nabídky společnosti HMD Global. Svým majitelům nabídne charakteristické rysy telefonů Nokia za atraktivní doporučenou cenu 2.999,- Kč pro český trh a 119 € pro slovenský.

Nechybí tedy odolná konstrukce s rámem vyrobeným z jednoho bloku hliníku a polykarbonátovými zády, kvalitní pětipalcový HD displej krytý sklem Corning® Gorilla® a samozřejmě ani bezpečný, čistý a vždy aktuální systém AndroidTM Nougat s příslibem pravidelných aktualizací i updatu na nejnovější verzi Oreo.

Majitelé telefonu se také nebudou muset strachovat o brzké vybití, díky 4100mAh akumulátoru se totiž mohou těšit až na dvoudenní používání na jedno nabití. Všechny důležité okamžiky pomůže zachytit hlavní 8MPx fotoaparát s automatickou detekcí scény a automatickým ostřením, přední fotoaparát pak disponuje 5MPx snímačem.

 

Nejpopulárnější

To Top